Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Nemzeti együttműködés...

A "Nemzeti együttműködés nyilatkozata" az esztergomi városházán is ki van függesztve, vagy a Fideszesekre nem vonatkozik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A Fideszekere sehol nem vonatkozik, a mi városunkban sem. Igaz,hogy ezt mondogatják,de nem működnek együtt a többiekkel.
2010. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk a középsuliba kivan rakva.. xD
2010. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A Fidesznél ez röviden annyit jelent, hogy velük vagy ellenük. Megsértődtek szegények, hogy Esztergomban kikaptak???

Ez nagyon durva, látszik itt is a Fidesz diktatúra - Viktatúra egyik jele

2010. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Esztergomban 2/3-os többséget szerzett a közgyűlésben a Fidesz, de a polgármester független. Így minden önálló döntési jogot elvettek a polgármestertől. :S
2010. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a választ nem tudom.

Azt viszont tudom, hogy sokba kerül az Orbán kormány gyerekes szintű basáskodása.

-Én már csak a kötelező kifüggeszttetésének okán tiltakozásul is nagy ívben teszek erre a "fontos dokumentumra". A másik, amely az agymosás gátlástalan, gyerekes formáját bőségesen kimeríti, az az volt, hogy a "politikamentes" bkv villamosait is arra használják fel, hogy hülyeségeket szajkózzanak a hangosbemondóján.

Vallom, hogy aki érdeklődést mutat a jelenlegi kormány agymosási kampányára, az meg fogja keresni a megfelelő csatornákat arra, hogy kielégítse a felmerülő kíváncsiságát, - nem kellene akaratuk ellenér embereket "b.szogatni"...

Hatalmas léptekkel halad a jelenlegi kormány abba az irányba, hogy utáljam.

Várom a hasonló gesztusokat, - a 4-6-os villamos használatáról már leszoktam...

2010. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!