Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után mit üzennél Lázár...

Ezek után mit üzennél Lázár Jánosnak?

2011. márc. 19. 19:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Remélem az ő apja is csak jó partiként emlegette ezt az embert, mert úgy látszik ő így hívja a fiát.

De azt ne feledje, hogy az olyan csajok, akik egy ilyen "jó parti"-t választanak maguk mellé, egy olyan "senki" lesz a szeretőjük mint én, mert a pénzen kívül mást nem fog otthon kapni!!!!!!

2011. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

a devizapiacos megjegyzés is nagyon érdekes.

Úgy felötlött az emberben, amikor egymás után zsinórban többször döntötték be szándékosan a forintot (Szíjártó, Kósa nyilatkozatai) épeszű ember számára teljesen érthetetlen okból. Már akkor is terjedt a pletyka, hogy ezen a bennfentesek elég nagyokat kaszáltak, és erre ment ki a dolog, úgy néz ki, valóban volt benne igazság.

2011. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Akkor egyel több ok, hogy ezeket a kártékony pártokat eltakarítsuk és végre normális pártok jöjjenek helyettük.

"A válasz megírásának időpontja: ma 20:39"

Ez jó volt :D

2011. márc. 19. 21:39
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha őszintén leírnám, egész Magyarországot bannolnák az oldalról, nem csak az én ip-met!



Viszont azt sajnálom, hogy lemaradt az egykor nagy népszerűségnek örvendő Taigetosz-programról!!!!!

2011. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azt üzenem neki, hogy amit eddig összekapartam azt most viszi a végrehajtó. Sajnos nem vagyok a húsosfazék közelében, hogy tudjam épp mibe kellene fektetnem a pénzt devizába, földbe vagy akármibe.

Meg azt, hogy ilyen árak mellett ilyen fizetésből csak a csekkekre futja.

2011. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Éljen soká,legyen nagyon hosszú élete...mint Matuzsálemnek!
2011. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 darklight992 válasza:
80%

hmmm...

mindenkivel egyetértek aki fel van háborodva ezen...igaza van annak is aki előttem irt egy pár kommentel korábban...mindenki ilyen..."jajj mit pattogtok??mi 2/3 addal rendelkezünk te elmehetsz a "senki" anyádba - tisztelt képviselőtársaim vegyük le majd a hangot a videóról és tegyük alá azt hogy: a fidesz határozott és biztos lépésekkel irja meg az új alkotmányt...igy mindenki örülni fog és jók vagyunk"


Rohadj meg!

2011. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy bivalybőr van a képén,én ezt nem mondom,mert akkor meg sérteném a bivalyokat.Ugye Ti is ezt gondoljátok?
2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nyihaha fütyit a popójába!
2012. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!