Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után mit üzennél Lázár...

Ezek után mit üzennél Lázár Jánosnak?

2011. márc. 19. 19:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:33

Ezt remélem, hogy viccből írtad! Nyilván nem a tisztességes, dolgozó emberekkel van a baj! Hanem ezzel az ordenáré stílussal, meg azzal, hogy lenézi a nála szegényebbeket!

2011. márc. 19. 19:52
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

Én soha nem szégyelltem mim van - Csak azt, amim nincs.

Én dolgozok keményen, 19 éves korom óta, egy multinál, ha lehetőség van rá, túlórázok, + mellékállást is vállalok, mire elég?Segítek: A CSEKKEKRE!!

A munka nem szégyen, a munka eredményét se szégyellem, csak azt, hogy nem tudok felmutatni belőle semmit.

Kaparnék, gyűjtögetnék, építenék kockáról kockára, de mivel édesapám meghalt 17 éves koromban, EZÉRT 8 ÉVE, NAGY RÉSZBEN ÉN TEREMTEM MEG AZT, HOGY ÉDESANYÁMNAK, ÖCSÉMNEK, ÉS NEKEM LEGYEN TETŐ A FEJÜNK FÖLÖTT.

Nem érek semmit, képviselő "úr"?

Maga képes lenne erre?

Azért mert nem jutottam feljebb az életben egy családi tragédia miatt??????


Az én véleményem meg az, hogy aki azok pénzén éli a luxuséletét, akiket most leszólt, a minimum az, hogy nyilvánosan kérjen bocsánatot, de én ekkora szégyen után nem lennék képes politikus maradni, mr nagyképű!!!!


"egy senki"

2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Kezet fognék vele! :) Igaza van, bocs.
2011. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Csak az írja,h igaza van,kinek van mit a tejbe aprítani..
2011. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58


Tökéletesen igazad van!!!

Pont azokat szólja le, akik megszavazták neki ezt a remek fizetést, a luxusautóját, a dupla költségtérítést, és befizetik rá az adót.


Ahogy ő nem szégyelli, mije van, csak épp a bevallásból szokta kifelejteni.


Amúgy nem ez az első ilyen elszólás.

A panelproli már legendás lett, Kövér is elmondta a magáét, hogy "el kell vinni szavazni a parasztjainkat", és már sokszor bebizonyították, hogy csak a gazdag vállalkozókat támogatják, nem a prolikat.

Kár, hogy a prolik vannak többen.


:(

2011. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:02


Én elfogadom a véleményed,csak indokold meg nekem légyszíves,hogy szerinted miért?

2011. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

"Igaza van, bocs."

Azért ez nem ilyen egyszerű! Abban van igaza, hogy keményen kell dolgozni, de a legfőbb baj az, hogy itt a kemény munkádból sz*rt sem látsz! Továbbá Lázár úr valószínűleg nincs tisztában azzal, hogy akik miatt be tudott kerülni a parlamentbe, azokat nézi le, ezzel a primitív kijelentésével!

Jó parti? Majd a börtönben, mennek ezek még a Hagyóék után a cellába! Amúgy engem a a pofázmánya is emlékeztet HúsHagyó Miklóséra! :D

2011. márc. 19. 20:09
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

Nen üzennék neki semmit,majd megkaja méltő jutalmát érte, ha nem a ártjában, majd másként. Azt mondják: "Isten nem ver bottal " .Elszomoritó és lehangoló nagyon a megnyilvánulása, és az abak hogy az egész bagázs ilyen pökhendi és nagyképü, lenéző.. de nem sokáig mehet ez a lemez.. Majdenm minden napra jut egy egy rosszizű megnyilatkozás Lásd: Kósa Lajos nyugdijasok szavazati jogával kapcs krédést.

Szmorú hogy csak az számit aki jómodú... az összes többi senki és semmi.. Ez a Nemzeti Együttmüködés.. náluk ilyen...

2011. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%

ennek semmit, max számolom már a napokat, amikor a sírjukra hugyozhatok az egész bagázsnak.

Azoknak viszont, akik ezeket 2/3dal ránk szabadították, és még most is hűségesen böfögik utánuk a válogatott f@szságaikat teljes meggyőződéssel... na azoknak lenne pár keresetlen szavam.

2011. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

Dr.Torgyán mondaná:

Monnyon le !!!!!!

2011. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!