Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy Orbán...

Mit szólsz hozzá, hogy Orbán Viktornak nem tetszik Gyöngyöspatán is járőröző, polgárőrökhöz hasonló szervezetek tevékenysége, ezért megbízta Pintér Sándort, hogy állítsa meg őket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 05:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinaljon az a gyerek,akinek naponta elveszik az uzsonnajat a suliban,vagy az a néni,akinek ellopjak a termését a kertböl,kilopjak a tyukjat az olbol,ha szol érte megfenyegetik ??

volt ra eset,lattam egy kisgyerek csokit lopott a boltban,szépen kertem tegye vissza,ronda szavakkal szidalmazott engem...

mi tehát a teendö ??

2011. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges foglalkozni vele. Pár hét, elkerül onnan a figyelem, és pikkpakk elmennek onnan a "polgárőrökhöz hasonló szervezetek". Pl foglalkozik még valaki a West Balkánnal? Nem, mert már a média nem foglalkozik vele. Ez lesz Gyöngyöspatával is.
2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Orbán nem attól fél, hogy rend lesz (mint ahogy ezt itt valaki állította), hanem egész egyszerűen az zavarja, hogy nem neki illetve a Fidesznek köszönhetően lesz, lehet rend.
2011. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 doboszoli ***** válasza:

Persze, hogy nem tetszik.

Nem telet még le a "két hét", amit Pintér mester vállalt...

2011. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor a világhatalmi törekvések hazai kiszolgálója, a liberális és kapitalista életellenes elvek szószólója. Néha kicsit keménykedik a nép szimpátiájának felkeltése céljából, de ez csak színjáték. Gyurcsány nyíltan magyarellenes, őt legalább mindenki egyértelműen be tudja azonosítani.
2011. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően a Fidesszel szimpatizálok, de ez nekem is túl "politikailag korrekt".
2011. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!