Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a tegnapi...

Mi a véleményed a tegnapi Orbán Viktor beszédről?

Figyelt kérdés
Írhattok nyugodtan jò illetve rossz véleményt is illetve egy + kérdést is feltennék azt hogy a kuruc.infon fent van egy olyan hír hogy Jan slota bírálta a kormányt és szerinte orbán fel akarja rúgni trianont. Erről is szeretnék ha véleményt írnátok!
2011. márc. 16. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Engem teljesen ledöbbentett, hogy Brüsszelt és ezáltal Európát, az európai intézményeket a legnagyobb elnyomóinkhoz hasonlította.
2011. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én már magam sem tudom valamilyen szinten jó hogy az eu de vannak hátrányai is.
2011. márc. 16. 23:09
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én se csípem túlzottan az EU-t, nehéz is lenne egy ilyen bürokratikus monstrum mellett kiállni, bár nekik köszönhetjük az útlevél-ellenőrzés nélküli utazást, meg több mindent. De nem is erről van szó. Tartozhatnánk mi máshova? Jobb lenne kívül maradni a fejlett világon? Ha nem, akkor miért provokáljuk őket feleslegesen? Hogy fog ezek után Orbán tárgyalni az EU vezetőivel? Milyen elbírálásra számíthat, ha kér valamit?
2011. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ezen én is gondilkodtam de európán kivul van egy másik orszagok pl svájc bécs ők nincsenrk benne az euban de nekik jól negy ez akkor hogy lehet?
2011. márc. 16. 23:23
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyre félelmetesebb Orbán ahogy rákap a hatalom ízére...

Az EU-t ellenségnek nyilvánítani? A SZU-hoz hasonlítani? hmm ebből gondok lesznek hamarosan.

Kedves kérdező, szerintem ne a kurucinfóról informálódj, Jan SLota nem érdekel senkit.

Több gondunk lehet Orbán marhaságai miatt. És ha esetleg valamelyik tagállam szót emelne Magyarország ellen, még ki is állna mellette az EU, mert már pikkelnek ránk. Ennyi tehetségtelen és kicsinyeskedő politikus nem sok országban van mint nálunk, ráadásul az EP képviselőink is teljesen lejáratták már az országot.

Szegény Kossuthék biztos forogtak a sírjukban...

2011. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

szerintem bécs bőven benne van az eu-ban (ausztria)

?

2011. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

"Engem teljesen ledöbbentett, hogy Brüsszelt és ezáltal Európát, az európai intézményeket a legnagyobb elnyomóinkhoz hasonlította."


Akkor te rendkívül ostoba vagy. Én fanatikus Orbángyűlölő vagyok, tehát kizárt hogy ő adta volna a számba a szavakat, de ennyire ne legyél már önmagad ellensége!

2011. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"Hát ezen én is gondilkodtam de európán kivul van egy másik orszagok pl svájc bécs ők nincsenrk benne az euban de nekik jól negy ez akkor hogy lehet?"


Úgy, hogy ők nincsenek benne. Nézd meg Németországot, hogy el van adósodva. És azt is tudod, hogy ezt épp az EU-nak köszönheti?

2011. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

"Szegény Kossuthék biztos forogtak a sírjukban..."


Már akkor forogtak mikor beléptünk. Nincs annál felháborítóbb mint így eladni a hazát idegeneknek.

2011. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!