Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt el is hiszik a fideszes...

Ezt el is hiszik a fideszes vezetők?

Figyelt kérdés

Mármint azt, hogy az ő ötleteiket az egész világ csodálja és átveszi. Még tavaly Orbán Viktort hallottam a rádióban lelkendezni arról, hogy a bankadót, amit ők találtak ki, egész Európa elkezdte alkalmazni. Aztán meg előbb Szájer József, majd most Kósa Lajos jelentette be csillogó szemmel, hogy a Magyarországon bevezetendő többes választójog jelent majd mintát a világnak. Tényleg így hiszik? Ez szerintem ez nagyobb baj, mintha csak úgy mondanák, mert így egyre több abszurd marhaságra fogják rásütni, hogy ez valami világméretű fantasztikus újítás.


[link]


2011. márc. 12. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el nekem van olyan elvont a felfogásuk hogy elhiszik maguknak ezeket a dolgokat.Ajjj...remélem hamarabb leváltják őket minta ciklusuk vége.Bár az MSZP-ről is ezt hittem.
2011. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Az túlzás, hogy a bankadót ők találták ki, inkább csak ők merték először meglépni. De már kb. nem tudnak máshonnan pénzt elvenni, mert a lakosság és a magyar cégek végletesen el vannak szegényedve és adósodva, úgyhogy ezt a lépést a kényszer is szülte, nem csak az, hogy ők ilyen bátrak és szembe mernek menni a multikkal. Más kérdés persze h a pénzvilág nem hagyja annyiban a dolgot, mert ha egy ilyen kis ország bevezeti, akkor a többiek is felbátorodnak, úgyhogy Magyarországgal példát akarnak statuálni, ezt jelzik a folytonos forint elleni támadások és a leminősítések.

Ami a többes választójogot illeti, az így ebben a formában tényleg hatalmas baromság.

2011. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Amint látható, már mintát jelentenek:


[link]

2011. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

00:01


"Más kérdés persze h a pénzvilág nem hagyja annyiban a dolgot"


És mit csinál a "pénzvilág", amely nem hagyja annyiban? Tudtommal szépen befizették a bankadót.


Egyébként érdekes pszichológiai eset a GYK törzskommentelő-gárdája. Egyik nap azon nyüszít, hogy a kormány ellene megy a "pénzvilág" érdekeinek, a másik nap azon vinnyog, hogy "a bankok" irányítják a kormányt.


Ha ezt a kettőt ráadásul egyszerre csinálja a kormány, akkor igazi bűvész.

2011. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy a választóik közül is sokan mindent elhisznek, akármit mond a Fidesz. Nem gondolkodnak. Viktor azt is mondta, hogy pár év alatt annyit fogunk fejlődni, hogy megelőzzük Kínát. :)

Egyik pártot se szeretem, de ők már tényleg csak a hülyébbnél hülyébb dolgokat találják ki - pl. gyerek utáni választójog...

2011. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Szép is ez a bankadó, meg multiadó, csak az a kár, hogy ezt mind lakosságra hárították.
2011. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
El hiszik és a szavazóik is! Olvass Magyar Demokratát, na az egy fertő! Olyan, mint a 168 óra a baloldalon: elképesztően elfogult!
2011. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Anonimus213 válasza:
Szavazzatok az MSZP-re!!!!!!!!!!! Ha nektek a Vörösök kellenek akik 8 év alatt szét baszták az országot!!! Hajrááááá!!!!!!!!!!!! Viktor nélkül Magyar országnak VÉGE!!!!!! Fideszes vok és akkor mi van???
2011. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

00:06:

"És mit csinál a "pénzvilág", amely nem hagyja annyiban? Tudtommal szépen befizették a bankadót. "

Ahogy írtam, igyekeznek nyomást gyakorolni a kormányra a hitelminősítő intézeteken és az EU-n keresztül, illetve folyamatosan támadják a forintot. Továbbá -ahogy 10:27 nagyon helyesen megjegyezte- igyekeznek a lakosságra hárítani a terheket. Szóval ne féltsd te a pénzvilágot.

2011. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17:30


"Ahogy írtam, igyekeznek nyomást gyakorolni a kormányra a hitelminősítő intézeteken és az EU-n keresztül, illetve folyamatosan támadják a forintot."


És sikeres a nyomásgyakorlás? A kormány visszavonta a bankadót?


1 euró 273 forint, pont ugyanannyi, mint a kormányváltáskor. Sikeres a "támadás" a forint "ellen"?


Kicsit kevesebb kurucinfót és több normális hírt kellene olvasnod, akkor nem hinnél összeesküvéselméletekben, és nem használnál olyan értelmetlen szavakat sem, mint "pénzvilág". Nincs ilyen, hogy "pénzvilág", nincs összeesküvés, nincsenek Illuminátusok, sőt, még ufók sincsenek.

2011. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!