Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mi lenne ha Magyarország...

Vajon mi lenne ha Magyarországon bezárnák az összes színesfém-átvevő helyet?

Figyelt kérdés
Nem tűnnének el vasúti sínek, kovácsoltvas kerítések stb. rejtélyesen, nem?
2011. márc. 12. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
De eltűnnének, mert eladhatják külföldön is!
2011. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem gyártanának sehol az országban alumínium tárgyakat, nem lenne üveg újrahasznosítás, sem olcsó kartonpapír. Több kár lenne, mint haszon. El kellene rettenteni őket, én már gondoltam rá, mi lenne, ha pár volt lenne éjszakánként a sínekben, és ha két állomás között megszakad a jel, tudnák, hogy lopja valaki.
2011. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha valaki munkát adna a romáknak?
2011. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy eladnák külföldön vagy feketén vagy lopnának mást.Egyébként szükségünk van ezekre a telepekre mert ez egyfajta újrahasznosítás ami végül is környezetvédelem, ami jó.
2011. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de eltűnnének, csak lennének pluszban egyéb fekete szervezetek akik még a most befolyó adózást is kihagynák, fel a teherautóra át ukránba és szép pénzt zsebre téve gazdagodhatnának ezt kihasználók
2011. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19:13

Munkát, mi? Szerinted elmennének dolgozni? Itt Esztergomban a város fizeti a romák középiskolai tanulmányait, és munkahelyet is bőven biztosít, mégse látok a se a suliban,sem pedig máshol cigányokat dolgozni! Úgyhogy erről ennyit...

Bocs kérdező a kis kitérőért,na de hogy a kérdésre válaszoljak...Valószínűleg nem késnének a vonatok több órát, megmaradnának a jelzőtáblák, a kerítések, stb...

2011. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Helmet-nek

Mégis milyen munkát gondoltál?Gondolom a tánctudást,meg a lábason való dobolást,és ehhez a kornyikálást, sehol sem fizetik.Ezenkivül valami ötlet?

2011. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van pár ötletem. Hirdetőtáblát, hogy pl. az öreg, ha nincs senkije, felbérelhessen valakit, aki tud még fát vágni neki télire. De ehhez normalizálni kellene a helyzetet.
2011. márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rásszizmust kiáltana a LuMPenpárt.
2011. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!