Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megmarad a nyugdíjasok utazási...

Megmarad a nyugdíjasok utazási kedvezménye. Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor én leszek lepontozva... mivel én szemétségnek tartom, hogy el akarták venni ezt a kedvezményt! Most gondold el, milyen jogon szólsz te bele abba, hogy ő hova utazik és mikor? (persze az ő nyavalygásuk sem kellemes)

Amúgy is a kisnyugdíjasoknak az életben nem telne a közlekedésre, mikor enniük is alig van mit!

"Ugyanez vonatkozik a diákokra: csakis a tanév alatt, és az iskoláig legyen érvényes a kedvezmény."

Miért? miért fáj az neked, hogy nyáron is tudnak utazni, nem csak otthon rohadni? túl drága a közlekedés!

2011. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Sven

A kisnyugdíjasnak naná hogy járjon, ez nem vita, de egy jobb keresetű nyugdíjasnak miért jár ingyen?

A kölyköknél meg az a helyzet, hogy az államnak szerintem bőven elégséges azt támogatni, hogy tanulmányi céllal eljussanak bárhova.

2011. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 iDev ***** válasza:
48%

"Az oké lenne, hogy pl a súlyos beteg öregek a kórházig, igazolással ingyen járjanak"


Igen, én is ilyen feltételekre gondoltam, illetve arra, hogy a nyugdíj összegével fordítottan arányos utazás lenne ingyenes. A ki nagyon keveset kap, annak havonta pl. 28 nap.

2011. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 doboszoli ***** válasza:
66%

Ne feledjük, hogy a nyugdíjasok komoly szavazóbázist jelenthetnek.

Emelésre nincs pénz. Jól beharangozzuk, hogy el lesz véve ez a kedvezmény. Kicsit várunk, hagy háborogjanak.

Ekkor váratlanul a Vezér személyesen elveti az ötletet, megmenti a nyugdíjasokat.

Ügyes!

2011. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!