Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretitek a fideszt?

Szeretitek a fideszt?

Figyelt kérdés
én már egyszerüen gyülölöm HJAAA és nem vagyok balos véleményeket észre vételeket kérek köszönöm .)
2011. febr. 16. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
ez egy Valentin napi kérdés?
2011. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni egy pártot nem bölcs dolog. Gyűlölni sincs sok értelme.
2011. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Egyre inkább csökken a tábora és még csak 8 hónap telt el !No ez a kereset csökkenés az alacsony keresetűeknél, de azt behozza a gyerekek után kapott vagy figyelembe vett csal.pótlék és az adó jóváirás mondta tegnap a Fidesz szóvivője.De ezeket a járulékokat, meg csökkentéseket pl a nyugdijalapnál, de akár a táppénznél sem veszik számitásba, hiszen az nem kereset. Erre nem gondolnak.
2011. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem egyik pártot sem, mert nem vagyok birka. Vannak intézkedéseik, amikkel egyetértek, vannak, amikkel nem. A sors úgy hozta, hogy egyelőre többel értek egyet, mint amennyivel nem.
2011. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem szeretem nem szeretem kérdés.Ha a családban pl azt mondja feleséged, hogyha kevesebbet iszol és bagózol több jut a gyerekeknek, akkor a feleségedre haragszol ? Ez ennyire egyszerű ,hiszem egy kormányzó párt csinál szimpatikus és nem szimpatikus lépéseket. Azt döntsétek el,hogy nekem a m ostaniról mi a véleményem.
2011. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mióta a fidesz van hatalmon azóta még csak narancsot se veszek a boltban.
2011. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!