Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp 8 év alatt 27%-al...

Az mszp 8 év alatt 27%-al növelte az államadósságot. Szerinted hálát adhatnak az Istennek, hogy még a parlamentben ülnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nagyfejeő Zoltán válasza:


[link] [link] ha már az emlékeknél tartunk. Nem vagyok szentimentális, csak racionálisan gondolkozok."


Amit írtam: egyrészt 2009-ben ugyanúgy MSZP-"kormány" volt. Másrészt 2010 februárban hiába volt 170-180 (nem 150-170) a CHF, a törlesztőd visszaesett 2008-as szintre? Ugye nem... Mégcsak a közelébe sem. Tehát a magas törlesztődet ne OV-nak köszönd.

Az olvasási készségedet már Magyar Bálint fejlesztette? Mert nem sikerült a szenilis szót elolvasnod. A szentimentális szó abban a szövegkörnyezetben tökéletesen irreleváns.

2011. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Mesterházy és pártja egy balsors :D

Azt hiszik el jön majd az ő idejük megint,hogy kormányon legyenek ismét,de az már nem fog.

2011. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Reméljük :)
2011. febr. 15. 14:12
 24/24 MolotovPunk ***** válasza:

A fidesz fél év alatt több jót tett,mint az mszp liberális banda egész 8 év alatt.Nézzük csak a törvényeket,amiket hoztak.Vannak köztük jók.

Egyébként nem szeretem egyik pártot sem,de ha választanom kell,akkor inkább fid.

Az mszp azzal árulta el a legjobban magát,mikor határon túliak ellen szavazott.Ígértek fűt fát,a 4 es metró sem lett kész időre.

Oroszok fél áron megépítették volna nekünk az egész metró vonalat,magyar mérnökökkel munkásokkal.

Az európai terv is handa banda volt.

2011. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!