Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az antiszemitizmusnak és a...

Az antiszemitizmusnak és a romaellenességnek vajon van-e létjogosultsága a XXI. században?

Figyelt kérdés
Például ahogy észrevettem, a magyarok 20-30%-a sem olyan jó ember, még sincs magyarellenesség világszerte. De ez más nyugati népeknél is így van. Nem lehet, hogy a fenti kisebbségek esetében is hasonló az arány, csak pár látványos példa miatt általánosítanak az emberek?
2011. febr. 12. 10:21
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
61-es nem provokálok, csak szeretném hinni, hogy a népek egyike sem alapvetően rossz, vagy ilyen vagy olyan. A politikusok és értelmiségiek is nagyon ezt mondják. Én is utaztam tegnap a buszon, és nem vagyok hipokrita.De valóban egy millió ember olyan lenne, amilyennek azt a pár 100-at láttam?
2011. febr. 12. 10:48
 12/37 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van létjogosultsága. A cigányság nagy része nem dolgozik, bűnöző életmódot folytat és gyilkolja a magyarokat. Ez nem normális. Mint ahogy az sem, hogy az országban minden jelentős pozíción zsidók állnak, mivel szeretnének átmenekülni a Kárpát-medencébe. Természetesen ilyenkor a gazdanép felháborodik és jobb esetben megszünteti ezeket a problémákat.
2011. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
10%

Kapitány

Sorold ezeket a jelentősebb pozíciókat, és légy oly szíves, a másik állításod is bizonyítsd.

2011. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
Jelentősebb pozíciók, területek: média, bankok, országgyűlés. Az állításokat a mindennapi élet bizonyítja.
2011. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak magyar bűnözők de nem olyan nagy arányban mint a cigány bűnözők!

Mert a cigányok többsége otromba,drogos,hazug,csaló vagy agresszív!És nem a pár látványos példa miatt!

Ezt megtapasztaltam a középiskolámba is ahol a tanulók 50% cigány ebből az 50%-ból 10% volt a normális!A többi 40%-nak volt valami rendőrségi ügye vagy drogot árult vagy nagyon agresszív volt!És ezt onnan tudom hogy a suliba majdnem ismert mindenki mindenkit


Egyik lány cigány osztálytársam olyat is mondott mért nincs olyan iskola ahol csak cigányok vannak!Pedig nem volt kiközösítve sőt még majdnem hogy nyalva volt a se*ge!

Vagy egy másik szintén cigány lány osztálytársam aki azzal hencegett hogy az ő falujában van egy olyan nagydarab cigány aki rácsap az asztalra segélyosztáskor hogy többet kapjon!:S


Vagy múltkor az utcába ment 3 cigány és az egyik megszólal hogy hugyoznia kell letolta a gatyáját és valaki kerítése elé tolta!Magyar ember ilyet hol csinál???


De a szomszéd falukba is van egy kettő cigány aki normálisan él a többi csak a problémákat csinálja nem csodálom hogy fel vannak háborodva!


Amúgy meg a Belgák és Franciák tesznek az ellen a hogy a cigányok ne legyenek ilyenek de itt...

Már a jogos felháborodásra ugranak mindenféle fajvédő szervezetek!

2011. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
12%

Kapitány


Ez igen gyenge volt, te is érzed.

2011. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2011. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
39%

captain_pissedoff


De.


Pedro

2011. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%
Maximális létjogosultsága van.
2011. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
60%

Kedves dubiis libertas! Ha már embertársaid tapasztalatainak nem hiszel, akkor legalább olvass hivatalos statisztikákat! Íme 1-2 részlet egy ilyen statisztikából:



"Az etnikai megoszlást tekintetében a fogva tartottak között 43,5% magyart, 41,5%-nyi

cigányt és 15% asszimilánst találtunk. A cigány szubetnikai alcsoportok vonatkozásában - az

asszimilánsok figyelembevételével - a következő megoszláshoz jutottunk: asszimiláns 26,5%;

beás cigány 8,4%, oláh cigány 22,9%, magyar cigány 35%; (7,2% vallotta magáról, hogy

etnikailag vegyes házasságból származik.)


A fogva tartottak között a cigány csoport - még, ha az asszimilánsokat leszámítjuk is - a maga

mintegy 42%-ával rendkívül magas arányt képvisel, népességszámához képest kimagasló

mértékben felülreprezentált. Az asszimilánsok figyelembevételével részarányuk meghaladná

az 50%-ot.


Ha csak a javítóintézetekben és a fiatalkorúak börtönében

megfordulókat vesszük figyelembe, akkor a magyarok 15%-ának, az asszimilánsok 27%-ának

és a cigányok 47%-ának már nagykorúvá válása előtt kibontakozóban volt bűnöző karrierje."

2011. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!