Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár lemondott a kocsijáról....

Lázár lemondott a kocsijáról. Vélemények?

Figyelt kérdés
Én személy szerint örülök, hogy ha valakinek a hibájára rávilágítanak, akkor azt kész orvosolni. Ez eddig nem volt jellemző a politikusokra.
2011. febr. 11. 18:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát igen, félti a biztonságát, a felesége foga állandóan megtámadta az öklét. És még a szeme alja is többször rátámadt. Ezért kell biztonságos autó. Még a végén a bakancsa orrát is megtámadja egy vese!
2011. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Erről a hírről van link? Mert egy hírportálon se találtam meg.
2011. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

""Ilyet az előző 8 évben senki nem csinált a szociktól.""


Ezt ugye nem gondoltad komolyan!!!


[link]


[link]

2011. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem jól értetted a válaszomat. Én úgy értettem hogy a szocik közül senki nem adta le a bérelt autóját, ellentétben Lázárral.
2011. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hmmm.. Akkor storno az utolsó hozzászólásom:)
2011. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy csak ennyi lenne a százalékom ha az mszp-t favorizálnám? Minden Fideszes le van pontozva, még az is aki megírja a sikereit velük kapcsolatban. Mert a legtöbb ember szerint ma nem lehet jómódú aki dolgozik, csak aki csal meg lop. Én is ezért állok szarul százalékosan. Az életben viszont én állok jól, és ez jóval fontosabb mint a hülye százalék.
2011. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem került volna napvilágra, akkor ezután is avval járna.
2011. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!