Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, h javult a...

Mit szólsz ahhoz, h javult a közbiztonság az Avason?

Figyelt kérdés
Az avasi lakótelepen megkérdezett emberek szerint a polgárőrök miatt már este is biztonságban ki lehet menni az utcára.
2011. febr. 8. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Itt lakom az Avason,de szerintem max. a nyugdíjasokat kérdezhették meg akik este 6 után nem nagyon mennek ki.Továbbá 3 ütemre van osztva a lakótelep: az első ütem egész normális,a második a legmocskosabb tele tetves cigánnyal,a harmadik megint kicsit normálisabb rész.Attól függ melyik részen kérdezgették az embereket.
2011. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Örülök, de igazából leszarom, mert 300 kilométerrel arrébb vagyok.
2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég nagydarab ember lévén is sanda szemekkel sasolom a környezetemet ,mert ha egy ilyen 20 tagú "banda"rám jön nekem annyi :/

Szóval nem bíznám még mindig az életem még mindig egy avasi éjszakára.

Ettől függetlenül viszonylag láthatóan javult a helyzet.

2011. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ezt ki mondta neked?Pintér Sándor?Vagy polgárőr?A hirekbe igy jött le:"Jó érzés hogy polgárőrök járnak ellenőrizni"
2011. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sz1u ***** válasza:
71%

Örömmel hallottam tegnap este a Hiradóban! (De valamiért egy "kicsit" mégis kételkedem... - túl agitprop feelingje volt a riportnak)


Egyébként jobb későn, mint soha... Ugye emlékeztek még a "két hét alatt rendet teszünk" királyi kijelentésre? Asszem' pont egy miskolci beszédében hangzott el... (de lehet rosszul emlékszem).

2011. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon remélem, hogy a jövőben még jobban javulni fog (már ha most tényleg javult, nem tudom, mivel nem ott élek)
2011. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!