Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érti, hogy miről beszélt...

Ki érti, hogy miről beszélt Orbán Viktor a mai évértékelőjében?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem el.Hogy a fenébe tudnak még mindig ennyien bedőlni Orbánnak?Ez akkora baromság,hogy ha dolgozunk akkor jobb lesz.Ember,az apám napi szinten 12-13 órát dolgozik(fizikai munkát) és nem látom,hogy jobb lenne mióta Fidesz van kormányon.Mindennek megy fől az ára csak a fizetésünk nem emelkedik.Én napi 8 órát dolgozok érettségivel és angol nyelvismerettel élelmiszer raktárosként.A fizetésem 120.000Ft.A főnököm egy 21 éves kis b@romarcú akinek annyi az esze mint egy marék lepkének.Ő keres havi szinten 300.000 -350.000Ft-ot.Nem tud angolul és ha be kel állnia dolgozni akkor ő a 15-kg os rekeszeknél össze esik,mert egy puhány kis kö..ög.

Én kidolgozom a belem de nem látom,hogy bármi is változna.

2011. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
@22:54 Az évértékelőnek, meg országértékelőnek meg az ilyesmi beszédekben nem is a konkrét intézkedéseket kell ismertetni. Csak valahogy felvázolni, hogy mi volt és mi várható nagyjából. A hangulatát meg kell teremteni a jövőbeli intézkedéseknek. De ez mindig is így volt, nem értem ezen miért kell így fent akadni. Nyilván majd ha február közepén bejelentik a következő intézkedési csomagot, akkor majd részletesebben ki lesz fejtve.
2011. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha csak hangulatkeltés,akkor mi az értelme az egész beszédnek?
2011. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 22:54


Az milyen érdekes, hogy a gyékán az összes, szoci beszédfordulatokat használó, gyakran Mesterházy sajtótájékoztatóit szó szerint felmondó emberke bőszen bizonygatja, hogy "nem szoci". Ennyire ciki már szerintetek is balosnak lenni? Szerintem is, de nem gondoltam, hogy egyszer ebben egyetértünk.

2011. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
@23:17 Ad egy beszéd témát az embereknek és a médiának. Az embereket megerősítheti a kitartásában. Ezzel továbbra is fent lehet tartani a népszerűséget. Illetve már a Fidesznél ez hagyománnyá is vált.
2011. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

ma 23:17


Annyi értelme biztos van, mint a ti itteni hangulatkeltő vinnyogásaitoknak.

2011. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

ma 23:11


Igazad van, nehéz az élet. Bezzeg, ha Túlmozgásos Ferike lenne kormányon, akkor te máris atomfizikus lennél 600 ezres fizetéssel, gondolom, mert hirtelen megokosodnál.

2011. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az tűnt fel a beszédben, hogy úgy beszél, mintha a népnek lenne az ő kormányzása az utolsó esélye.

Pedig ez nem így van, mert a nép az mindíg itt lesz az országban, így, vagy úgy.

A politikai garnitúra pedig nem olyan biztosan marad a helyén. Ezért szerintem inkább a kormány, és Orbán Viktor utolsó esélye a jó kormányzásra ez a négy év.

2011. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeségeket beszélt,mit mondott a választások előtt!?Igért fűt-fát,mi lett az eredménye,süllyedő nyomor,de ez még a kezdet!Nő a munkanélküliség,emelkednek az árak,a válságadót mindenki áthárította,vagy most hárítja át mint a bankok.


Orbán egyszer már bukott,tehát ilyen esetben nem lett volna szabad újra választani,mert előző királysága alatt szinte tönkretettek mindent,beleértve a szakértő MSZP kormányt is!

2011. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!