Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért reagálnak erre bizonyos...

Miért reagálnak erre bizonyos emberek, olyan furcsán?

Figyelt kérdés

Nem az összes ember persze, de vannak akik, megkérdezik tőlem h mik a terveim a jövőben, mit szeretnék " csinálni ", erre nekem az a válaszom, hogy kiköltözök külföldre (teljesen lényegtelen hogy hova), és erre bizonyos emberek úgy reagálnak, hogy "Te magyar vagy", "hazaáruló" " Nem hagyhatod itt a nemzeted a hazádat" stb stb, nos de én nem magamtól mondom nekik, hanem ő kérdezi, ha én így vélekedek, ő miért van felháborodva?

Ha meg érvelek neki, hogy "Igen, magyar vagyok, de én megélni szeretnék, egy normális életet (persze nem luxust, semmi ilyen)" vagy hasonlóakkal, azaz arra utalva hogy nem jó ez a helyzet ami most itt van(szerény véleményem szerint, ezért is nyitottam ebbe a témakörbe a kérdést), és azért mennék külföldre dolgozni/lakni, de ettől miért vagyok hazaáruló? Mert jobb életet szeretnék? Látom rokonokon / ismerősökön (némelyik diplomával rendelkezik) hogy nem nagyon megy nekik akár a munka szerzés, akár egy jónak mondható fizetés megszerzése, átlagban mind a minimálbért, vagy annál kicsivel kap többet.. de ez magán véleményem csak, én érzem így.. de nektek mi a véleményetek erről?


2011. febr. 1. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok, ez a 46253654. számú "miért zavarja egyeseket, hogy ki akarok vándorolni" témájú kérdés.


Vándorolj már ki, ne csak beszélj róla reggeltől estig.

2011. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen emberekkel nem szabad foglalkozni! Magyarázzák a hülyeségeiket,hagyd rájuk,főjenek a levükbe! Haverom mesélte,antirasszista tüntetésen,szembe kerültek velük az árpádsávosok(hogy:ne tüntessetek a rsszizmus ellen vagy mi?) ,egy néni habzó szájjal odalépett hozzá,hogy mi bajod a magyarokkal? Röhögni kell rajtuk,sajnos jobbat nem tudok!:D
2011. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert buták.
2011. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Álmodj, amit csak akarsz; menj, ahova szeretnél; légy az, aki szeretnél, mert csak egy életed van és csak egy lehetőséged, hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.

Paulo Coelho


És igaza van :)

2011. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első: Nem beszélek róla reggeltől estig.. és lehet h a 4546636. kérdés.. de nem tudom, de amíg én normális hangnembe beszélek, nem tajparaszt módon, addig miért nem lehet rendesen válaszolni?


A többinek köszönöm.. nem is próbálok velük foglalkozni.. csak nekem furcsa a dolog..

2011. febr. 14. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 16:29


Most akkor mondjam azt, amit hallani akarsz? Mondom.


Gratulálok, hogy kivándorolsz, felsőbbrendű lény vagy, mert minden külföldi felsőbbrendű, és nemsokára csatlakozol a külföldiek nemes klubjához. Ezennel tudomásul veszem, hogy alsóbbrendű vagyok, mert nem vándorlok ki, és hódolok neked.


Elégedett vagy?

2011. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!