Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » OV miről tárgyalgat a nemzetkö...

OV miről tárgyalgat a nemzetközi zsidósággal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 01:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Arról tárgyaltak,hogy ha forradalom tör ki,Orbánt mennyi idő alatt tudják kiszállítani,magyarországot lebombázni.Cserébe Orbán nekik adja a fél királyságát.
2011. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

" doboszoli ,tényleg fura hogy még nem vert meg senki aki felismert. Kicsit elborult az agyam,az igaz,de annyi jobbikos meg elégedetlenkedőt látni már itt a fórumom,hogy az ember akaratlanul is ideges lesz ha ilyen kérdést olvas. Azt hittem megint zsidózós műfaj jön. Mert szerintetek én is az vagyok ugye,csak mert nem vagyok szegény,kilátástalan helyzetben lévő ember. Ezt lehet levenni a sok okos hozzászólásból általában."


ha nem szólalsz meg bölcsebb maradsz...

2011. febr. 1. 15:36
 13/21 A kérdező kommentje:
ja hányni lehetne tőled
2011. febr. 1. 15:36
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

antiszemitáztak 1 sort

orbán 1 kicsit térdepelt előttük lehet csontot is kapott

2011. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
"ja hányni lehetne tőled" Szerinted nem ez van ma az országban? Nézd meg ezt a sok okos választ. Mind tudja hogy mi volt,csak mindenki mást. Sokan még azt sem tudják mit jelent a zsidó kifejezés. Nekem is hánynom kell,de tőled meg a sok okos,mindent tudó hülye válaszolótól. Szerencsére csak pár ilyen ellenzéki agyalágyult van az országban,és az mind a gy.k-n írogat egész nap munka helyett.
2011. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 doboszoli ***** válasza:

Tegnap 10:10

Azért "jön le" ez így Neked, mert így akarod hallani. Ez egyéni szoc. probléma, nem tudok segíteni.

Ha "elborult az agyad", kérj elnézést, ne másokat fikázz, ez a minimum. Ez már tanulható.

Már másodszor voltál szíves érdeklődni, hogy miért nem fenyítettek még meg akik felismertek. Miért is kellett volna? Sértegettem valakit? Névtelenül osztottam az észt?

Mondtam valamit az etnikumról ami nem nyilvánvaló?

Az meg, hogy egyik oldalon sem állok be bégetni a sorba, hanem igyekszem realistán megítélni a dolgokat(ha nem sikerül, erre való a vita), nem mindenki tartja negatívumnak.

Nincs nálam a bölcsek köve, de mint valaki nagyon találóan írta, nem tudok tojást tojni sem, ám el tudom dönteni, hogy a tojás záp, vagy ehető.

Az pedig, hogy szívom a fanatikusok, vagy a nagyon nagy baromságot írók vérét, egyrészt szórakoztat, másrészt ilyen a stílusom, bár igyekszem ezt is irónikusan, nem vadparaszt módjára tenni.

Azt hiszem, ezt megbeszéltük.

2011. febr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Voltál szíves egyszer alaposan megsérteni,csak azért mert nem tartozom a mindig csak elégedetlenkedő rosszul élő emberek közé. Egyszer visszaírtam neked hogy lehet jómódú valaki munkával,és te elég primitíven reagáltad le. Csak ezért,kedves doboszoli. De én nem haragszom,te is csak ember vagy.
2011. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 doboszoli ***** válasza:

Ha megsértettelek, itt és most nyilvánosan megkövetlek.

Nem állt szándékomban.

2011. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Felejtsük el. Nem vagyok haragtartó.
2011. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tanul Tőlük!
2011. febr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!