Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet ezt az orszagat...

Nem lehet ezt az orszagat tonkretevo kormanyt levaltani?

Figyelt kérdés
Mikor lesznek a valasztasok mar vegre?
2009. febr. 6. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

20:38-as: Nézd, egy egész ország egész népességéről nem nagyon lehet úgy beszélni, hogy minden egyes egyedére külön kitérsz. Ezt, gondolom, te is belátod.


Ha viszont ezt már elfogadtuk, akkor miért vagy ezen fennakadva?


Kivételek mindig, minden alól vannak, ezt szintén tudjuk - gondoltam, ez nyilvánvaló.


De tárgyra térve: mutasd meg, hogy nincs igazam, és mondd meg nekem, hogy akkor viszont miért van az, hogy az országban mégis úgy mennek a dolgok, ahogy leírtam? Miért van az, hogy az értelmes ember valóban kivételnek számít, és ezért se nagyon hallani a hangját, mert túl kevés van belőle? Miért van az, hogy a nagy többség tényleg olyan, amilyennek leírtam - ha nem azért, mert tényleg olyan?


És akkor az egyértelműség kedvéért most kiírom: természetesen mindig tisztelet a kivételnek.

2009. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Jah, 20:38-as, mielőtt félreértés keletkezne, nem én pontoztalak le.
2009. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha ez az egész jelenlegi politikai bagázs (mindegyik oldal) eltűnik, és jön helyette egy értelmesebb következő generáció, és ha az emberek nem csak a mát látják, hanem a jövőt is, akkor, de addig egyik se jobb. Egy sikeres vállalkozás is eleinte befektetéssel indul, és csak később jön a profit (lsd. Microsoft, Disney... stb.), ezt az országot is így lehetne csak rendbetenni. Ha valaki ezeket a dolgokat nem látja, és megszokásból, elvakultan megy el szavazni, nyugodtan hőbörögjön tovább, a többiek meg nem politizálnak, hanem megcsinálják a szerencséjüket anélkül, hogy a politikán idegesítenék magukat, és az esetek 90%-ában külföldön.
2009. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk, hogy egyik párt sem alkalmas az országot jól vezetni. Mit tehetek én szavazó? Nem megyek el szavazni. De mit érek el ezzel? Nem sokat. Amíg egyesek beveszik, hogy az MSZP a megfelelő párt, és Orbán Viktor a hibás mindenért. Vagy a Fidesz lesz a megváltó, a Gyurcsány kormány után, addig lesz aki elmegy szavazni. Hogy ez megjavuljon, ahhoz két dolog kellene. Egy vagy akár több új párt becsületes politikusokkal, és független média.
2009. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
33%

Helló mindenkinek.


Én csak annyit írnék ebben a témában, hogy ideje lenne végre megálljt parancsolni ennek a kormánynak. Akik folyamatosan árulják az országot, mintha az övéké lenne. Ez bűn! Az állandó hitelfelvételekkel eladósítják az országot. Közben szórják a milliárdokat felesleges dolgokra. Mint pl milliárdos autókra, a 4-es metróra, holott a 2-es, és a 3-as is arra jár. Ez nem bűn? MInket meg megszorítanak. Hol itt az igazság? Ők beszélnek Demokráciáról? Ez nem Demokrácia kéremszépen. Szerintem ez minden, csak nem Demokrácia. MAGYARORSZÁG NEM ELADÓ!!! Előrehozott választást MOST!!! Nincs más út!!!

2009. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Kezd uncsi lennni ez az "előrehozott választás" dolog. Lassan 3 éve ezt szajkózza pár elmebeteg, de tenni érdemben (a kirakatok betörése és az autók felgyújtásán kívűl) nem tett senki. (Már ha az ilyet lehet érdemnek nevezni...)


Persze egy számítógép mellől, meg a TV elől könnyű hőzöngeni. Ez a borzasztó szerencséje a mai politikusi gárdának. Ugyanis az átlag magyar ember kib@szott lusta ahhoz, hogy egyáltalán megmozdítsa a hátsó felét bármiért is... Inkább csak hőzöng meg anyázik magában, írogat a netre, stb.. Mikor meg tenni kellene, akkkor gyorsan eltűnik szemlesütve. De nem csak ebből a szempontból csinálja ezt. Bármikor, amikor fizikailag tenni kellene valamilyen ügyben (környezetszennyezés, szelektív hulladékgyűjtés, bármi), akkor nagy szavakon és ötleteken kívül nem látunk semmit. Mire az ember észbekap, már azt veszi észre, hogy egyedül maradt, holott a nagy szavak idején még tömeg volt mellette.

Szánalmas... :(

2009. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

És itt is lepontozom a Majpos hozzászóló önreklámját.

Talán majd más is (modik...?) észreveszik, hogy valójában csak linkeket gyűjt. :)


Hé, tesó! Inkább linktárakba regisztráld az oldalad! Ott több Page Rank esik le az asztalról, mint innen. :D

2009. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát itt többen megjósolták anno '09-ben ben. Leköszönt az országot tönkre tevő kormány, de jött egy még rosszabb.
jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!