Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet ezt az orszagat...

Nem lehet ezt az orszagat tonkretevo kormanyt levaltani?

Figyelt kérdés
Mikor lesznek a valasztasok mar vegre?
2009. febr. 6. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
2010-ben.
2009. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Lásd feljebb, de egyébként semmi értelme.


Még ha fel is tételezzük nagy naívan, hogy Felkent Viktor és Fidesz-angyalai elhozzák majd nekünk a tejjel-mézzel folyó Kánaánt, a végeredmény akkor is az lesz, hogy mindenki tovább fog szívni.


És hogy miért? Meg fogsz lepődni.


Mert az egyszerű ember is hülye, nem csak politikus. A legelemibb dolgokat sem látja át, hagyja magát megvezetni (BÁRKI által, legyen az szekfűs, narancsos, vagy árpádsávos), rövid- és szűklátókörű, csak a mának él, és csak közvetlen, azonnali jóban és rosszban tud gondolkodni. Ilyen idióta tömegre pedig nem lehet építkezni, az ország tovább fog haldokolni, az értelmesek továbbra is elvándorolnak, a kisebbség meg tovább szaporodik.


Szóval, tetszik, nem tetszik, a kormány nem a probléma, hanem a tünet. Mert a kormány csak olyan, amilyen a nép. Ha a nép normális lenne és értelmes, úgy olyan lenne a kormány is. De mivel a nép sem az, így a kormánytól sem várhatjuk el ugyanezt.


Sajna.

2009. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Tökéletesen egyetértek a második válaszolóval.

Nagyon tetszik ez a "tüntet" kifejezéás. ;)

2009. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Nnna, tudok ám gépelni én is! :D

Tehát: tetszik a TÜNET KIFEJEZÉS. :)

2009. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos szerintem 2006-ban is azt hitte ez a buta nép, hogy "ezek már úgyis szétlopták magukat, mostmár nem kell nekik semmi". Mint tudjuk nem így lett. Sőt.


Azt sajnos nem lehet elérni, hogy a "nép" lemondassa őket, csak a saját feloszlását mondhatja ki a parlament, ha jól tudom egyszerű többséggel (50%+1 szavazat). Namost se pofájuk hozzá, se vér a pucájukban. Egyiknek sem. Most elvileg napirendre kell tűzniük a feloszlatást, de talán még szavazásig sem kell eljutni.

2009. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Második vagyok. Aki lepontozott, ugyan mondja már meg, mi a baja, tényleg kíváncsi lennék rá.


Már csak azért is, mert nagyon nem értem az ilyen néma vitézeket, akik lepontozni tudnak, de írni nem, és szeretném megtudni, hogy mi motiválja őket erre a viselkedésre.

2009. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Ugyan, hagyd csak! Megjöttek az oldalra a zombik; azért kaptál lepontozást. :))

(Most jelent meg még egy "miért tűrjük még ezt a kormányt?" féle hőbörgés. :D )

Mulass csak rajtuk! ;)


(Én lennék a 3.)

2009. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom azért a lepontozás, mert odaengedték a vájúhoz a birkákat is.
2009. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Megmondom én, hogy miért pontoztalak le. Lehülyézel mindenkit, ez nem értelmes válasz.
2009. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

akinek nem inge, ne vegye magára, egyébként meg (már amennyire egy általánosítás igaz lehet, lsd. "cigánybűnözés" és ezt most mindenki úgy érti, ahogy akarja) még igaza is van...


Mellékesen kedves kérdező a demokrácia úgy működik, hogy előre kell nézni, előre gondolkodni és úgy dönteni (gy.k. választani) és nem utólag meglepődni, meg pattogni, hogy hát én nem is így, meg ezt gondoltam és különben is.

Ez az oka annak, hogy nem lehet leváltani egy kormányt.


Ezt, a viszonylag egyszerű dolgot kellene már végre megtanulni és akkor egyből nem lenne tele a politikai "elit" azokkal, akikkel tele van és itt most szándékosan nem teszek különbséget az oldalak között, mert azt maximum emberek szintjén lehetne, mert egyébként az egyik kopó a más eb...

2009. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!