Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a magyar embereket?

Miért utálják a magyar embereket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy a szerbek irigylik a magyarokat, annak üzenem, hogy nagyot téved. A szerbek meg vannak győződve róla, hogy ők a legfaszább gyerekek a világon, nem irigyelnek másik népet, még véletlenül sem.
2009. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy rossz tapasztalatom volt 7 évvel ezelőtti osztálykirándulásról. Szlovákiában egy parkolóban üvegekkel megdobáltak minket ill. a buszunkat, és azt kiabálták, hogy takarodjatok magyarok. Azóta sem mentem oda vissza. Viszont más európai országban nem tapasztaltam semmi olyasmit, hogy utálnának minket.
2009. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
A primitiv emberek utálnak minket! Románok, szerbek??? Ugyan már!!! Tanulatlan csürhe banda!4 (Cigány is). Nyugaton miért nincs ez???
2009. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%
nagyon buszkek vagytok magatokra es mindenkivel csak ellenseget tudtok szulni mert a szekely az roman cigany nektek a szlovakok es jogok nem tudom mik azok nektek nagy szar emberek vagytok az en szemembe
2009. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Minden országban előfordul időnként, vagy tartósabban ellenszenv más nép irányába, vagy azért mert odamenve elveszi előlük a munkát(ld angliában a magyarok), vagy mert odamenve nem tud viselkedni(ld németországban anno ki volt írva magyar ne lopj). Sajnos nekünk is van rossz hírünk, el kell fogadni, igaz hogy kevés alkalom, de azzal a népet bélyegzik.
2009. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
es ausztriat miert nem irtad ide csak erdelyt szlovakiat es jugot irtad
2009. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem több magyar utálja a külföldieket,mint ahány külföldi a magyarokat...
2009. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet egy népet jogosan utálni. Ott mindig van valami politikai,vagy egyéb manipuláció,ami miatt bedőlnek az emberek.
2009. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Aki azt írta, hogy a horvátok utálnak minket, elég nagy marhaságot írt. Belőlünk élnek. Autópályát csinálnak nekünk, ami 1 év alatt annyit nő, mint itthon 20 év alatt az egész autópálya infrastruktúra. Minden évben horvátban vagyok lassan egy évtizede. Soha semmilyen negatív jelzést nem kaptam, mert magyar vagyok. Hagyjatok már...
2009. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Na és a magyarok miért utálják a cignyokat, meg a románokat, meg a négereket? NA??
2009. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!