Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A médiamindenhatóság figyeleme...

A médiamindenhatóság figyelemelterelésnek használja a diszkótragédiát?

Figyelt kérdés

A "közszolgálati" TV-híradókban más se lehet látni, csak a diszkótragédiát.


Mit "szórakoztatják" vele a nézőt még mindig?

Az Orbán múlt heti leszerepléséről igyekeznek elterelni a figyelmet?


2011. jan. 23. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

nem

Én inkább úgy látom, hogy a két esemény egyenlő arányban van jelen a médiában

2011. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.. ez valószínű.. a sok liberális adó nem akarja bemondani, hogy múlt héten Orbán, hogy lealázta a Fideszt támadni próbáló EP képviselőket!
2011. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a média hatósághoz most komolyan?
2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A targédia jobban foglalkoztatja az embereket,miont Orbán beszéde.

Orbán nem az EU-képviselőket alázta le,hanem saját magát a minősíthetetlen hangnemmel és hazugsággal! Ráadásul illene ismernie a prokoll szabályait. Megengedhetetlen bin kóság,hogy nem fog kezet azzal,aki bírálja őt.

Ezt kár lenne naponta mutogatni a médiában.

2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem pl. érdekelnek a fejlemények a WB-ügyben.
2011. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel butítják a magyar népet. Azóta a baleset óta épp elég dolog történt, amivel ki lehetne tölteni egy híradóműsort, de ez is csak bulvár, azt adják az embernek, ami érdekli. És mi érdekli? Amin jól "elcsámcsoghat".

Baleset, betörés, gyilkosság, tragédia vagy éppen összeesküvés, (hogy a média leplezi a vezér leszereplését). Ostoba ellenzéki demagógia! De erre gerjed a magyar nép.

2011. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a hireket. Min den van meg Havay.Csupa sport, Vv, celebek.Most jön egy kis hideg meg hó 1-2 centi.Erről fog a média elemezgetni, hogy a közlekedés, meg a vetésforgó stb. Altatás és áltatás.
2011. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a médiamindenhatóság a figyelemelterelés.
2011. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem nevezném leszereplésnek. Sőt!

Ha valaki kiáll a saját véleménye mellett az miért is leszereplés? Mert a többi "okos" szerint nincs igaza? Jujj jujj jujj.

Egyszerűen csak féltik a saját seggüket. Mondjátok már meg melyik országnak lenne érdeke, hogy Magyarország erős legyen?

2011. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!