Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én örülök a médiatörvénynek?

Csak én örülök a médiatörvénynek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy sokan betegnek fognak nézni, de remélem hogy majd egy időre korlátozzák ezeket a retek liberális adókat mint az RTL,TV2. Magyarországnak elege van a liberlizmusból
2011. jan. 19. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem kötelező olyan dolgokat nézni, amit nem akarsz, de felnőtt ember hadd döntse el egyedül, mit akar nézni, olvasni. Én alapból nem nézem az általad felsorolt adókat, csak kivételes esetekben (F1 élő közvetítés, krimisorozatok este, és ennyiben ki is merül, ha más időpontokban nézek tévét, akkor más adókra kapcsolok át, tudom használni a távirányítót, ennyi a titok).
2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Csakhogy a médiatörvény nem arról szól, amit írtál, így boldog lehetsz. 2010. évi CIV. törvény amúgy. Van benne sajtó helyreigazítás, ami hasonló a Lex Pokolhoz. Nem is lenne rossz csak a feketeleves valóban az, amit ezek a rohadt liberálisok szoktak mondani: hatóság kérheti az információt, a Médiatanács jár el, hogy mi nem közölhető le és szabja ki a büntetést, ami nem ugyanaz mintha független bíróság csinálja, mert ugyebár a tagok és az elnök nem független itt. Szóval csak remélhető, hogy nem élnek vissza vele.
2011. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem csak te. Mindenki örül ennek, akik központi irányítás és manipuláció alá akarja vonni a médiaorgánumokat. Azok is örülnek neki, akik bele akarnak szólni abba, hogy otthon a saját lakásában, a saját szabadidejében ki, mit néz. De a legjobban azok örülnek neki, akik el akarják hallgattatni az ellenzéket, és nem akarják, hogy az emberek megismerhessék az Országgyűlésről és a Kormányról szóló kritikákat.
2011. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, hallottál már a távkapcsolóról?


Komolyan nem értem az ilyen hülyéket. Mi a francért nem kapcsolsz el ha nem tetszik?!

2011. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én örülök neki van lehetőség valagba rúgni kicsit a médiát ha pofátlanul hazudnak meg kiteszik főműsoridőben a képernyőre Győzike lányát amint sz*ros s*ggel rohangál a házban. A ValóVilág pl. már kapott vagy 200 milliós bírságot. Eddig meg laza 1-2 milliókat osztogattak, amit röhögve kifizet egy RTL vagy egy TV2, azért 200 milliót már megéreznek. Kellett már egy ilyen hatóság is mint a médiatanács. Ami ellen meg tiltakoztak meg amilyen követelések voltak, hát azoknak a nagy része ott van benne a törvényben, csak el kéne olvasni.
2011. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!