Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs több pártrendszer...

Miért nincs több pártrendszer Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
többpárt-rendszer van...
2009. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Papíron az van, de ezek a háttérben együtt söröznek, és összefognak, hogy "most te fosztod ki a népet, utána meg én"
2009. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jav:többpártrendszer:-)rosszul írtam..


szóval elviekben az van,de a 2.válaszoló rátapintott a lényegre...1.voltam...

2009. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Többpártrendszer van.

Az más kérdés, hogy megint a szocik kormányoznak, de őket mi választottuk. Választhattuk volna Thürmer Gyula pártját is. Ők a Munkáspárt vallja magát az egykori MSZMP utódjának. Az MSZMP kormányzott annak idején az egypártrendszer keretei között.

Elképzelhető, hogy 30-40 évvel ezelőtt börtönbüntetést kaptál volna, ha ezt a kérdést felteszed.

-illéspityu-

2009. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2 part rendszer van :) Szocik + Zsidesz

Olyan jól megosztották a lakosságot, hogy nehéz lesz őket kirobbantani. Nagyon sok embernek be kéne látnia, hogy ezeknek az együtt söröző hazaárulóknak piros lapot kell adni.

2009. febr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többpártrendszer van, a parlamentben sem csak 1 vagy 2 párt van, hanem ott az SZDSZ, MDF, KDNP, MSZP, FIDESZ de parlamenten kívül még rengeteg, MIÉP, JOBBIK, MUNKÁSPÁRT és még vagy 200 darab bejegyzett magyar párt létezik.
2009. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!