Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vannak eladósodva a...

Mennyire vannak eladósodva a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Neked pl. ha most egybe ki kellene fizetned az összes adósságodat, akkor az mekkora összeg lenne és mire kellene kifizetni?
2011. jan. 11. 22:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem a lakáshitelt felvevőket kritizáltam,ha jól értelmezted volna az írásomat,hanem aki csak azért vállal be nagyobb összeget,hogy megmutassa a másiknak,hogy ő is tud olyat,miközben azt sem tudja hogy fogja fizetni.A kettő nem ugyanaz.Amúgy meg én is csak úgy tudom ezt megtenni,hogy magánpraxist is tartok fent.Ott alkalmazok 3 munkatársat,ha nem is nagy létszám de munkahelyet is teremtek ezzel.És a Fidesz pont ezt akarja,még ha vannak akik másként látják is.Az egykulcsos adó is ezt akarja támogatni.Ha több marad a vállalkozó,munkaadó zsebében,több embert tud alkalmazni is.Eddig én is két emberrel dolgoztam,most felvettem a harmadikat.De ahhoz legalább két ciklus kell,hogy ez a folyamat nőni tudjon.Ha minden négy évben kormányt váltunk,sose jutunk előbbre.
2011. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
13:00 - Vállalkozás alapításához tőke kell, nem? Az se ingyenes elindulni, hogy tegye meg ezt valaki, aki szegény családból jött? Amúgy meg nem minden jól kereső vállalkozó, sokan alkalmazottak, ők meg nem teremtenek munkahelyeket, ha csak a vállalkozások zsebében maradna több, oké, akkor lenne ok örülni annak, hogy lesz munkahely, de nem így van, és hány vállalkozás él vissza a kezdeti támogatásokkal...
2011. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!