Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vannak eladósodva a...

Mennyire vannak eladósodva a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Neked pl. ha most egybe ki kellene fizetned az összes adósságodat, akkor az mekkora összeg lenne és mire kellene kifizetni?
2011. jan. 11. 22:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
5 évvel ezelőtt 3.2 millió forinttal tartoztunk..Elmaradt számlák,Otp hitel.De kifizettünk mindent az utolsó fillérig.Jelenleg nincs adósságunk,és meg is fogadtuk,hogy soha többé nem veszünk fel hitelt..Kemény 5 év volt..Nem akarok még egyszer így élni..
2011. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
1,8 M Ft, építési kölcsön. 4 M volt, már csak ennyi van hátra belőle. Ha lefogy, soha többé semmilyen hitel! (előtte sem volt).
2011. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

0 forint 0 filér szerencsére még

2 ált iskolai tanári fizetésből azért még meg lehet élni rendesen.

Bár még mi is meg voltunk egy nemrég incidens miatt szorulva ,de végül is jól jöttünk ki belőle és nem lett negatív.

Szóval sosem árt félretenni egy kis tartalékot.....

2011. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Még nincs.

Én 35 éves koromban veszek hitelre egy házat,(van egy,amin nincs,)életbiztosítással egybekötve,no nem nagy értékűt.Ha véletlenül megdöglök,lesz 2 háza a gyerekeimnek,ha nem döglök meg,akkor lesz még egy tehermentes ingatlanom.

2011. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
"Sajnos" nincs adósságom, 26 évesen nem tudtam még lakáshitelhez se jutni.
2011. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Ma bevállaltam egy 30ezres 0%-os, fix forintalapú "hitelt".
2011. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Semmi hitelem nem volt eddig,de nem is tervezem.Mindketten orvosok vagyunk két gyerkőccel,és amíg hagynak minket dolgozni,a magyarokat gyógyítjuk.Ha nem,akkor....De ezt még ne feszegessük.Most minden oké,aztán majd meglátjuk.Amúgy nagyon sokan tehetnek is arról,hogy eladósodtak.A szomszéd új autót vett?Na,akkor én is!Csak a szomszédnak volt rá pénze.Sok embert az irigység vitt rá felesleges dolgok megvásárlására,meg a média reklámok,hogy ez most 0 forint,egy évig csak ennyi a hitel,stb.Az emberek meg elfelejtettek gondolkozni.Persze azon embereket nagyon sajnálom,akik reálisan mérték fel az akkori helyzetüket,és úgy vágtak bele a hitelbe,és most se munkájuk,a hitel meg az akkori kétszerese.Ők szörnyű helyzetbe kerültek,a kiutat szinte megjósolni sem lehet.A ország is szegény,erről gondoskodtak az elmúlt 8 évben,de remélem történni fog valami.A legfontosabb a munkahely teremtés,a vállalkozók támogatása.Ha ez megoldódik,sok más is meg fog.
2011. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Van néhány százezer Ft adósságom, de nincs nettó adósságom (tehát több a megtakarításom, mint az adósság).
2011. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
44%
Doktorúr, itt csak az a probléma, hogy senkinek sem érdeke a munkahelyteremtés. Hiába találunk ki bármilyen jó megoldást és terjesztjük a kormány elé mindigis elutasító választ fogunk kapni. Mi a rendszerváltáskor még egy iszonyatosan gazdag ország voltunk aztán kezdtünk szépen lassan mindent eladni. A mi eddigi és jelenleg kormányon lévő politikusainknak épp az az erőteljes érdeke, hogy az országot a magyar népet eladósítsák, kiszolgáltassák. Ők ebből élnek ebből húznak hasznot. Márpedig azért nem fognak nekünk munkahelyet teremteni, hogy ezzel saját érdekeik ellen tegyenek.
2011. jan. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

00:27 - Dokikám, ti szerencsések vagytok, de egy nagynéném szintén orvos (szakmája egyik kiválósága) és albérletről albérletre járt, csak mert oda ment mindig, ahol volt munka, ő meg szegény családba született, és a gatyája is ráment, megtakarításra már nem jutott, igaz, adósságot se halmozott fel, mert nem is kapott volna hitelt, örült, ha meg tudott élni hónapról hónapra, turikban vette a ruhát, szórakozás nuku, ő úgy döntött, hogy élt a külföld adta lehetőséggel, most már ő is meg tud élni, de tudod, attól, hogy valaki "orvos", még nem jelenti azt, hogy problémamentes az élete anyagi téren, te meg úgy állítod be.

Amúgy én csak lakáshitelt szeretnék felvenni, mert az én fenekem alá se tudnak lakást adni, és még nem örököltem, mindenkim él, akitől örökölhetnék, és nincsenek egy összegben lakásra való millióim, nekem elég egy kicsi, de ahhoz is hitel kell majd, és nem gondolom, hogy ez (akármilyen anyagi helyzetben) felelőtlenség volna. A lakhatás, a fedél alapvető dolog lenne egy normális társadalomban.

2011. jan. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!