Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttad a műsort az Echo TV-n?

Láttad a műsort az Echo TV-n?

Figyelt kérdés
Tnap este volt egy nagyon érdekes műsor Kínáról.Többek között arról is szó volt, hogy közeledik egymáshoz a magyar-kínai kapcsolat és ők kifizetnék nekünk az utolsó cekkig az államadosságot, de az nem került, konkrétan szóba, hogy cserébe mi mit adhatunk nekik, hisz biztos nem a két szemünkért tennék..
2011. jan. 11. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Orbán menjen a mocskos kommunista anyjába, amiért a komcsi kínaiakkal üzletel.


Ja, ez rá nem igaz, csak az előző vezetésre, akik letették a tárgyalás alapköveit. Én kérek elnézést :)

2011. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem láttam. De azt hallottam, hogy Orbán szerint még Kínánál is versenyképesebbek lehetünk, tekintve a politikai berendezkedést, a koncentrált hatalmat.

Hát igen, a magyarországi kommunisták sem a nyugattal, hanem a kelttel akarták felvenni a versenyt, és velük akartak együttműködni. Ők is a politikai berendezkedésre alapozták a beígért gazdasági fellendülést.

Azt azért ne felejtsük el, hogy Kína ereje a rendkívüli méretű, nagyon olcsó munkaerő. Egy tál rizsért végzik ott el azt a munkát, amiért itthon 4000-5000 forint jár.

Orbán erős államot akar, bánja is ő, ha mi közben belerokkanunk.

2011. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ekkor a MAGYAROK ISTENE őrül állítja

a ZENÉLŐ SIVATAGOK TIGRISÉT,

és böcsületes alkuval

visszakerül, ami visszajár.

Új kor veszi kezdetét, minden égtáj felé,

YOTENGRIT, az ŐS-TENGEREK ISTENE nevében."

2011. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!