Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az EU nem talál hibát a...

Ha az EU nem talál hibát a médiatörvényben, akkor lecsillapodnak a kedélyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 21:24
1 2 3 4
 31/34 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem tudom már ki írta az zimbabwei példát... Én tudok jobbat... Észak-Korea, hivatalos nevén a Koreai Népi Demokratikus Köztársaság... Aztán mégsem az... Szóval mivel ÉK is köztársaság papíron, akkor miért nem az ő törvényeikat követjük...


Vagy miért megyünk szembe olyan szervezetekkel, amiktől nagyban függünk... Ha nekik nem tetszik a törevény, és nekik tartozunk... Akkor bizony van beleszólásuk a dologba...

2011. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Dick Esmen ***** válasza:

Ez a válasz 24%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 29%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:32


Például Angela Merkel nagy balos mint tudjuk...

2011. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

"Bogár, MÁR TALÁLT!


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:52"


MIT? Bogár..

2011. jan. 7. 20:14
 34/34 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem a törvényt,de azt tudom, hogy sokan ismeret nélkül is "huhognak".Szégyellem, de négy évig helyi képviselő voltam, és képviselőtársam a fejemhez vágta, hogy te minden sz.rt elolvasol.Sajnos azt is tapasztaltam, hogy amit a sajtó vagy a rádió közvetíteni akar csak az a vélemény érdekli, Pl: előző Fidesz kormány idején sztrájk volt a vasúton és a késve érkező vonatról leszállva hozzám ugrott egy riporter , kérdezve, hogy egyet értek-e a sztrájkkal? elkezdtem mondani, hogy ilyen erővel az ápolók is sztrájkolhatnának a betegágyaknál, mert azoknak még jogosabb lenne a béremelés, de a válasz végét mér meg sem várta -ugrott egy másik utashoz- gondolom más tartalmú választ szeretett volna közvetíteni. A Megyei lapok szintúgy, egy helyi óriási korrupciót sejtető dolgot szerettem volna megakadályozni, de annak ellenére, hogy az újságírónak mindent papírokkal alátámasztottam, mégis sejtette hogy esetleg a másik oldalnak van igaza.Mikor lemondtam a megyei lapot hívogattak, hogy fizessek elő, kérdezték mi nem tetszett- mondtam hogy tiszta baloldali szócső,- mondták, hogy már vannak jó jobboldali újságíróik is- amit én nem vettem észre. De én nem vagyok egy bigott jobboldali, én a tényfeltáró újságírást hiányolom. Például én kínlódtam a szolgáltatási árak reális áremelésével, próbáltam összehasonlítani más településekével, megkérdezve hasonló nagyságú települést, újságba megjelent adatot figyelembe véve, de sajnos az újságos adatok sokszor nem voltak helyesek.
2011. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!