Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig várjunk még? Nektek...

Meddig várjunk még? Nektek nincs már marhára elegetek az igérgetésekből, hogy majd 4 meg újra 4 meg 8 év múlva majd jobb lesz?

Figyelt kérdés
Eközben nem történik semmi, azt leszámitva hogy egyre jobban megyünk tönkre.
2011. jan. 2. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy nincs belőle elegem. Olyan ez, mint a szocializmusban a "már nem kell sok hátra, de egészen biztosak vagyunk benne elvtársak, hogy hamarosan eljön az idő, mikor teljesen felépítjük a mennyi kommunizmust."

Aztán abból sem lett semmi, mint ahogy ebből sem lesz.


Amúgy gratulálok, hogy felébredtél!

Éppen ideje volt már. :)

2011. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is krvára unom.
2011. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem. Éppen ezért próbál ez a kormány most teljesen más utakat keresni és nem az örökös "most megszorítás kell de aztán majd jó lesz" politikát követni, amit az utóbbi 30 évben folyamatosan csináltak Magyarországon. Az a politika ugyanis teljesen egyértelmű, hogy nem vezet sehova, mást kell kitalálni. Nem tudom bejön-e nekik persze, de remélem, hogy igen.
2011. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Csak azt nem értem, miért vagyunk ennyire birkák? Miért nem lehet elsöpörni ezt a semmire sem jó, mocskos, hazug "már nem is mondok rájuk jelzőket, mindenki maga döntse el" szemét bandát? Ha másként nem, hát erőszakkal!

Ha meg jó így a többségnek akkor ne sírjunk! Választottunk? Ugyan miért mentek el s ha elmentek, miért pont ezekre? Bukta kell ezeknek! Társadalmi ellenállás, mindent bojkottálni, szabotálni, talán változik valami.

2011. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Itt nemhogy megszorításokat, hanem már enyhítéséket kellene alkalmazni. Az ország vagyonát nem a lopta és herdálta el. Az államadósság sem a nép adóssága. Fizessenek a politikusok!
2011. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Javítok:


vagyonát nem a nép lopta

2011. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

"Miért nem lehet elsöpörni ezt a semmire sem jó, mocskos, hazug..."

Azért ez nem ilyen egyszerű, mit vársz mi lenne utána? Hírtelen majd minden rendbejönne és boldogan élnénk? Nem. sőt. bárki kerülne vezető pozícióba, nem tudna hirtelen mit kezdeni a helyzettel, nem tenné egy csapásra jobbá.

Ha lesz is valamikor valamilyen előrelépés, az ország lehetőségeit elnézve mindenképp egy elég hosszú folyamatra számíthatunk.

2011. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Elegem van, különös tekintettel arra, hogy én már elég öreg vagyok, és több mint 30 éve hallom ugyanazokat a dumákat csak mindig éppen más főokos, szupermagabiztos nemzetmegváltótól. És senki nem tudott itt megoldani, kitalálni semmit, az egymást követő kormányok csak bajt bajra halmoztak, és mindenki csak annyit tudott, hogy az előzőt vádolta.


Most sincs ez másképp, csak a mostani főokosunk minden eddiginél pimaszabb is. Sajnos nincs más megoldás, mint az, hogy teljesen új alapokról újrakezdünk mindent, de ennek az az első feltétele, hogy legyen egy olyan vezető erő, akinek van intellektuális képessége és bátorsága ennek a csődtömegnek a megoldására. És teljesen más gondolkodásra lenne szükség az emberektől is, át kéne végre látni a szitán, nem kéne bizalmat adni tizedszerre is a mindenféle hazug handabandázóknak, hanem el kellene őket zavarni.


Én egyelőre nem látom ezt az új vagy megújult erőt, aki alkalmas lenne a vezetésre, addig meg tényleg nincs miről beszélni, döglődünk, nyomorgunk tovább.


És nem árt tudni, hogy rettentő ára van és lesz az elmúlt 30 évnek. Ha mától kezdve egy értelmes kormányzás is kezdődne, aminek semmi jele, most már akkor is minimum 10-15 év kéne ahhoz, hogy legyenek eredmények, hogy kialakuljon egy élhető ország. Szerintem az én életemben ez már nem jön el.

2011. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
én nem várok semmire sem,1 hónap múlva lépek le innen
2011. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki a midenkori kormányt teszi felelőssé a kialakult helyzetért.Holott a választók kezében a döntés.Amikor a Fideszt megszavaztuk(első alkalommal),még örült mindenki.Azalatt a 4 év alatt a magam fajta tanult emberek,köztük én is megalapoztam a saját,de még a gyermekeim jövőjét is.Utána az mszp szétlopta az ország vagyonát,a kisembereket tönkretette.Ez is a választók hibája,miért kellett egy hitetlen pártra szavazni kétszer is?Aki rájuk szavazott,az most ne sírjon.Most újra Fidesz van,aki tanult,megvan benne a tudás,az most is boldogulni fog.Aki meg most sem,annak mindegy milyen kormány van éppen hatalmon.Azt viszont kifosztott államkassza mellett senki ne várja,hogy ez egy rövid folyamat lesz.Az én életemet már egy mszp kormány sem tudná tönkretenni,meg a gyerekeimét sem,de soha ne jöjjenek vissza,mert a becsületes,dolgozó emberek lehetőségeinek akkor vége.Tudom,nem sokan vagyunk ma,akik nyugodt anyagi körülmények között élhetünk,de a Fidesz alatt több lesz rá az esélye mindenkinek.Kivéve azoknak,akik szidnak minden kormányt,mert nem kap pénzt a semmiért.Gondolok a dolgozni nem akaró,segélyt kunyeráló,kocsma pultot támasztó emberekre.Bízzatok,és meg lesz az eredménye.
2011. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!