Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kampánnyal győznél meg...

Milyen kampánnyal győznél meg egy határon túl élő szavazati joggal rendelkező embert arról, hogy rád, illetve a pártodra szavazzon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Például ha magyarországra jönnek akkor -hasra ütés szerűen, lehet más % is- 30%-al olcsóbb lesz számukra a közlekedés, mert ők határon túli magyarok.

Több ösztöndíjjat kapnak, ha itt akarnak tovább tanulni.

2011. jan. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mire fel? Ez negatív diszkrimináció lenne az itthoni magyarokkal szemben. Ezen felül biztos, hogy az ingyenélők ezrével szereznének be határon túli papírokat, csak hogy még ingyenebb élhessenek.
2011. jan. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pedig rohadtul szánalmas pártpolitikai célok miatt egymás ellen tüzelni a külhoni és a belföldi magyarságot. -.-'
2011. jan. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A Fidesz ezt teszi a nekik adott kedvezményekkel!

Én inkább arról győzném meg őket,hogy ne szavazzanak senkire. Ha nem itt élnek,nem itt fizetnek adót,akkor milyen erkölcsi alapjuk van a mi életünkbe való beleszólásra? Szavazzanak ott,ahol élnek,arra a pártra,aki nekik ott a legmegfelelőbb!

2011. jan. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem adnék ilyen jogot soha egyetlen határon túl élő magyarnak sem, milyen jogon szólna bele a itteni eseményekbe?!

Neki egy tollvonás, de nekünk - ha sz*rul voksol + gőze nincs az itthoni helyzetről - lehet hogy újabb 4 év szívást jelenthet....

2011. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látjátok? Ekkora patkány a Fidesz.
2011. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem adnék szavazati jogot olyannak, aki nem itt él, nem akar itt élni, nem akar itt dolgozni, nem akar ide adózni soha, de beleszólni akar. Akkor ennyi erővel mi is szavazhatnánk a határon túli volt Nagy-Magyarország területeire, működjön oda-vissza, ne csak féloldalasan, én is hadd szóljak bele azok életébe, akik kint ragadtak Trianon miatt.

Félreértés ne essék, nem az emberek ellen vagyok, de jöjjenek ide, adózzanak ide, dolgozzanak itt, próbáljanak itt megélni, költsék itt a pénzt és maradjanak itt, ne odakintről.

2011. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pár városban már éltem. Amikor egy várost otthagytam, mindig az új rendszerbe próbáltam beletanulni, és nem ugattam bele egy olyan hely életébe, ahol már -sajnos- nem élek. Ez így van rendben. Nem olyan nehéz összepakolni, és máshova költözni, ha ott akarok szavazni. A határok mozgatására csak háború képes.

Napnál is világosabb, hogy csak politikai érdekek állnak a határon túl élők szavazati joga mögött.. De legalábbis ez nem a benn élő emberek érdekét szolgálja, ez is teljesen nyilvánvaló. Aki ezt nem képes felfogni, az sajnos meg van már vezetve.

A politika mára elérte azt, hogy barátságok és családtagok vesszenek össze, ideológiai alapokon. Most a határon túli vérrokonaink jönnek. Őket is uniformizálni fogják. Ezt mélységesen elítélem.

2011. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most gondold meg, hogy akik határon túl élnek, bele szólnak, hogy te itt hogyan éljél, aminek sem az előnyét sem a hátrányát nem éreznék. A kormánynak erre azért van szüksége, hogy bebetonozza magát. Nekem nem tetszik
2011. jan. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szomorú az,hogy Orbán képes a határon túli magyrokat is megvezetni,hogy bíztosítsa a jővőben saját "nészerűségét"!Legább nekik lenne annyi eszük,hogy felismernék, egy politikai manipuláció áldozatai lesznek,ill.már azok.
2011. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!