Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Médiatörvény? Mi a véleményed...

Médiatörvény? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 10:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
73%

Goetheről nekem hasonló véleményem van, mint Petőfinek.

Bár tény, hogy közös vonásunk, hogy Goethe sem szeretné az ilyen divatmajom embereket, akik nem tudnak írni és beszélni. Kiss Ádám véleménye pedig tökéletesen illik rád.

Másrészt: fentmaradt, és egyre jobban lejáratod magad, mert tudod elég sok induló volt, mégis ez maradt fent. Ha nem ezt választják ki, akkor nem lenne. Már a régi orosz himnusz sincsen annyira jelentősen meg a köztudatban, mint az Internacionálé. Bár neked beszélhetek, mert közöd sem volt hozzá, és azt sem tudod, hogy mi is volt az. Dallamát sem ismered, pedig szerintem az még jó is.

Másrészt:

ha a Fidesz annyira kedves, demokrata párt lenne, akkor:

- miért kell a médiatörvény?

- miért kell az alkotmánymódosítás?

Az, hogy már öreg az alkotmányunk, azt ne mond, mert nevetséges.

A média pedig miben korlátozott minket? Eddig én nem éreztem azt, hogy depressziós leszek, amiért volt 4 darab gyilkosság, és 1 darab "Négyfülű tapír született Mozambik-Alsóban" hír.

Amúgy meg én az EU pártját fogom, tény, hogy a német külügyminiszter beleugat mindenbe, de ebben az esetben igaza van.

Amúgy meg most Farkasházy álláspontján vagyok:

Ha te egy festményt készítesz, akkor a vászont úgy veszed meg, hogy beleférjen a keretbe, és nem a keretet fogod átvariálni azért, hogy a festmény elférjen.

Ráadásul ahogy Orbán nyitott, az szintén nevetséges volt, azért kezdett el a külföldi magyarokkal foglalkozni, hogy kicsit terelje a beszédet a gazdaságról. Azóta meg nőtt a korrupció, szóval nem hiszem, hogy elértük azt, amit akartunk.

Az MSZP-t és a Fideszt ki kellene dobni a Parlamentből, és új pártnak bejönni helyettük. A Jobbik meg az LMP eddig még nem nagyon rontott el semmit, szóval ők maradhatnának. De ez a két párt már nem oda való.

2010. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
28%

1. Nem tudom ki az a Kiss Ádám.

2. Magyarországi németként születtem, innen fogva nem érdemes erről vitáznom. Kétnyelvű vagyok. Nem nézek magyar televíziócsatornákat soha, szó szerint.

3. Nem kell az alkotmányt módosítani, bár mindenki tojik rá.

4. A FIDESZ is elveszti a hatalmát, nem fog mindent lenyomni az emberek torkán.

5. Liberális kapitalizmust hirdetem, ez a gazdasági filozófiám, amúgy a konzervatív értékek fontosak a személyes életben, és nem vagyok olyan liberalista aki a "marihuána legalizálás, melegházasság, eutanázia.." stb maszlagokat megtűrné.

2010. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Hmm. A magyarországi németek már alapból a szopcsizással, tancsizással, írcsizéssel kezdik a felnövésüket.

Az, hogy nem tudod, ki az a Kiss Ádám, az nekem lényegtelen.

Azért az alkotmánymódosítás az nem rossz, ráadásul úgy, hogy azt akarják játszani, hogy kétszer legyen 2/3-a annak, aki majd ezen módosítani akar. Lehetne akár kétszázra is vinni, ugyanolyan nevetséges.

Másrészt az alkotmánybíróság hatalmát ők nagyon szívesen csökkentik a nép nevében, ellenben eszükbe sem jut megkérdezni erről Magyarországot. Ellenben a vizitdíj volt a legfontosabb, ami miatt azonnal össze kellett ülni.

Szóval a Fidesz egy nevetséges párt az MSZP-vel együtt, füvet szívni én sem fogok, de amíg az LMP nem jön elő ezekkel, addig a szememben nem romlott, pont ugyanúgy, ameddig a Jobbik sem jön elő a rájuk szavazók hülyeségeivel.

2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Meglepően hasonló a véleményünk :D

De azért se a Jobbik, sem az LMP nem érdemelne meg egy olyan pozíciót, mint a Fidesz. Meg úgy egy párt sem.

De ha döntenem kellene, akkor már inkább egy magyarszerető, cigánygyűlölő, sz@r országban élnék, mint egy füvetszívó, melegbarát, sz@r társadalomban.


Ha belegondolok, hogy lehetséges lenne, hogy egy osztálytársam anyja meg az apja is férfi legyen, akkor nem tudom, hogy milyen torz gyerek lenne belőle. :S

2010. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Pont ezt írtam, hogy ezt NEM TÁMOGATOM.


Hm te egy nyelven sem tudsz rendesen, én meg hármon is -.-


Osszad csak, én jól elvagyok, engem nem fog érinteni :)

2010. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
A médiatörvényt meg kijátsszuk az USA szerverein, csak majd ne ott osszátok, hogy az milyen egy rossz hely -.-
2010. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
55%

Jaj NE! Kiömlött az üdítőm.

Beszélek magyarul, németül, franciául és angolul.

De most gyakorlok spanyolul, de azt csak beszélés szintre.

Azt, hogy hol nem tudok írni normálisan, azt nem láttam. Ja, hogy én nem használok olyan rövidítéseket, hogy -csi? A szememben egy áradattal úszó ember az, aki így beszél. Nem lesz a szó sem rövidebb, sem szebb, sem értelmesebb, sem jobb, csak egyformább. Ha neked egycsi szócsi ettőlcsi szebbcsi leszcsi, akkorcsi nekedcsi sokcsival többcsi gondcsi vancsi azcsi agycsiddal, mintcsi egycsi normálcsi embercsinek, személy szerint én a változatosságot jobban preferálom, tekintve, hogy ettől lesz sokszínű a világ, ettől lesznek egyéniségek.

Másrészt örömmel látom, hogy már nem vagy képes úgy érveket felhozni, csak azt, hogy nem érint téged.

Ez pedig azt jelenti, hogy kifogyott a tárad.

Most azt hiszed, hogy azt mondod, hogy nekem majd milyen rossz lesz, akkor én majd sírni fogok?

Ezzel is mellélőttél, mert én személy szerint kimehetek bármelyik országba. De ha neked előny, hogy 10.000.000 embernek rossz lesz, és neked ez kellemes, akkor legyen.

Ez szintén egy szegénységi bizonyítvány, én semmivel sem érezném jobban magam, ha a Bajor-medencében egyszer csak nem lenne áram.

De visszatérve, hogy tisztázzuk a dolgot:

Mi értelme van a magyar zászló variálásának? (tény, hogy nem a Fidesz indítványozta)

Amúgy meg a médiatörvénynek semmi értelme nincs. Kit zavart az?

MINEK KELL az alkotmánymódosítás?

2010. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"személy szerint kimehetek bármelyik országba"


én is


"hogy 10.000.000 embernek rossz lesz, és neked ez kellemes, akkor legyen."

nem jó ez nekem, de nem is csodálkozom rajta, nem döbbenek le, mert a VH-k óta semmi jó nem történt.. volt ilyen megszállás, olyan megszállás, komcsik; egy "rendszerváltás", az se érte el sokat..


"Mi értelme van a magyar zászló variálásának?"

ELLENE VAGYOK, A RÉGIT FOGOM HASZNÁLNI, NEM ISMEREM EL AZ ÚJAT!


"amúgy meg a médiatörvénynek semmi értelme nincs."

nincs hát, de nem nagy tragédia; úgyis kijátsszuk, külföldi szerverekhez nem nyúlnak hozzá.


"MINEK KELL az alkotmánymódosítás?"

Valami "fair wages" kéne bele meg nemtom, de elcsúfítani tényleg nem kéne!


Úgy látszik van amiben egyezik a véleményünk..

2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

azért az Internacionálét nem felismerni.... és utána még meg mer szólalni.

roflokopter.

de komolyan, ez azért kib*szott égő volt.

2010. dec. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Miért zavar mindenkit a médiatörvény?

Azért mert nem lesz korlátlan hatalma a nagyrabecsült TV-nek, rádiónak?

Azért, mert nem mondják meg, hogy miről mit kell gondolnotok?

Azért, mert talán nem sulykolják belétek, hogy ez egy rossz ország és itt csak rossz dolgok történnek?

Azért, mert nem lesz beszédtémátok a reggeli kv közben?

???

Miért is rossz?

Kicsit gondolkodni kellene...

Manipulált birkák!

(nem vagyok Fideszes, sőt semmilyen párttal nem értek egyet)

A TV-n túl is van élet és ameddig ezt nem fogjátok fel, addig olyanok lesztek, mint az állatok!

2011. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!