Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan jellemeznéd Orbán Viktort?

Hogyan jellemeznéd Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Frappáns, szellemes leírásokra vagyok kíváncsi, olyanokra, amiből rá is ismer az ember.
2010. dec. 18. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kispolgári beszéd stílus. Nem méllyül el egy témában sem igazán,nem filozófálgat,mindenről határozott véleménye van,ezt büszkén adja elő,ettől kicsit a kívülálóknak lenézőnek tűnik,kicsit talán az is! Vagy ordibálva beszél nagyközönség felé,vagy szemtől szemben úgy ,minthogyha majdnem elröhögné magát+szereti a szóismétlést,a lassú tiszta ember benyomásának hitt gesztusokat! Szeretet éhes,a szeretetet a teljesítményhez köti,zért akkor érzi magát igazán elemében,ha teljesítményét dicsérik vagy,ha igéreteit hallgatva fölnéznek rá. Ilyenkor puffadozik a hasa és lejjebb engedi az övét!:D
2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom, mennyire frappáns, de én a gátlástalanságát emelném ki, amit nagyon problémásnak tartok.


Bármire képes azért, hogy a hatalmat megszerezze és fenntartsa. Bármilyen hazugságra, manipulációra, erőszakra. Én döbbenettel figyeltem, ahogy fél év alatt büszkén leépítette az elmúlt 20 év magyar jogállami eredményeit, kisöpörte az európai civilizációs normákat, sőt néhányszor még a római jog óta fennálló alapelveket is.


Értem, hogy miért csinálja, tudja, hogy máshogy nem tud kormányon maradni, évtizedekre berendezkedni. Ha nem vet ki visszamenőlegesen brutális adókat, ha nem kobozza el a nyugdíjpénztári megtakarításokat, már most se tudna miből kormányozni. És szisztematikusan megszállta az egész államgépezetet, kiépített egy új pártállamot, ami még folyamatban is van, és ami biztosítja a hatalmukat elvben örök időkre.


Ezt az egészet még meg is ideologizálja azzal, hogy ő egy kreatív politikus, az új helyzetnek megfelelő újszerű megoldásokat alkalmaz, holott csak a rég letűnt önkényuralmi rendszereket idézi vissza picit korszerűsített köntösben.


Nem hiszem, hogy működni fog ez a dolog, már csak azért sem, mert ez a gátlástalan nyomulás sikeres lehetett itthon, de Európa és a pénzvilág nem fogadja el, és megvan az eszközük rá, hogy Orbánt térdre kényszerítsék. De majd meglátjuk...

2010. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Elvtelen, álszent köpönyegforgató. Képes naponta változtatni a véleményén, ugyanis nem szakmai, hanem politikai szempontok alapján hoz pillanatnyi, elhamarkodott döntéseket. Amikor hazugnak nevezik, persze megsértődik. Önző, azt hiszi, hogy rajta kívül senki sem alkalmas a kormányzásra. Pedig lövése sincsen a közgazdaságtanról. Furkó testtartás, gúnyos, pökhendi vigyor.
2010. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy véresszájú Hitler-epigon.Kis fiókführer.
2010. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Hataloméhes despota,aki nem tűr meg ellevéleményt!

Amit elképzel,azt mindenáron keresztülviszi. Nem ismeri el soha,ha hibázott. Ilyenkor keres maga helyett egy bűnbakot.

Remekül tudja a híveit manipulálni. Ha ma valamiről azt állítja,hogy fehér,holnap meggyőzi őket,hogy ő feketét mondott.

Ravasz,agyafúrt,mint egy cigány. Mindig kimagyarázza magát minden kínos helyzetből.

Annyire el van telve magáétól,hogy azt hiszi,az egész világot irányíthatja. Ez pedig tragédia.

2010. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A modern kori Sztálin, Kádár törvénytelen utódja aki tovább szeretné vinni amit ő elkezdett....
2010. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszok! Tényleg rá lehet ismerni.

Pozitív leírásokat is várok!

2010. dec. 19. 00:19
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Féreg.
2010. dec. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 doboszoli ***** válasza:
100%

Pozitív leírásokat?

A Kárpátok Géniusza! Vagy valaki már használta ezt a jelzőt?

A fene sem emlékszik pontosan, hiába öregszem...D)

2010. dec. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsebtolvaj.
2010. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!