Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A náczivadász.com közössége...

A náczivadász.com közössége gátat vethet-e a Magyarországon kibontakozó Jobbikos-fasiszta diktatúrának?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos-fasiszta diktatúra??? OMG te szegény ember, sajnállak...tudod egyáltalán, hogy mit jelent az, hogy fasiszta és, hogy diktatúra?
2010. dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te egyáltalán tudod, hogy mekkora súlyú szavakkal dobálódzol?
2010. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam, nem kell többé ágy alá bújnom, mikor meghallom a gárdistabakancsok csattogását. De a rettegés nem múlhat el, látom vannak még náczikok ezen az oldalon is. Elhatárolódom!
2010. dec. 18. 01:37
 14/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom egyes emberek nem értették/nem vették észre a "poént" a kérdésben.
2010. dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
ez nem volt poénos
2010. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Milyen Jobbikos-fasiszta diktatúra bontakozik itt ki szerinted? A jelenlegi kilátások szerint a Jobbik 2014-ben már a parlamentbe sem fog bekerülni.


Én inkább abban reménykedek, hogy a Jobbik romjain, meg a Fideszről leváló elégedetlenek csoportjain létrejön egy valódi magyar nemzeti-radikális párt, amely be fog jutni a parlamentbe legközelebb.

2010. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 bumbi02 ***** válasza:

hát én se birom a Jobbikot, de ez a kérdés egy vicc...

kibonatkozó Jobbikos fasiszta diktatúra? a jobbiknak 10% környékén mozog a támogatottsága, annyi se már

2010. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudunk gátat vetni a fasizmus terjedésének... főleg most h a Zorbán ELLOPJA A NYUGDÍJUNKAT!!!

Kohn Ézsi

2010. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a diktatúra most nem a Jobbiké, hanem a Fideszé. Ezaz magyarok! Jól megcsináltuk tavasszal! Elcsesztük a következő 4 évünket is. Bravóóóóó
2010. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!