Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön a változás szele? (MSZP...

Jön a változás szele? (MSZP időközi választási győzelem)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 12. 21:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%

Közben 59%-os részvétel mellett Békésen fideszes győzelem is volt ma. Erzsébetvárosban meg nem ez a változás szele, hanem ez bel-Budapest, ami ilyen. Az LMP és Jobbik összeomlása óta már csak az MSZP van a Fidesszel szemben, és a papírforma Budapest belvárosában így az MSZP győzelme.


[link]

2010. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Milyen LMP és Jobbik összeomlás?A Jobbikról szerintem nem mondhatjuk, hogy összeomlott volna,bár most lecsendesedtek, és itt van a Pősze ügy is.De az önkormányzati választáson igenis jól szerepeltek, ha nem is sikerült verni az MSZP-t, ami céljuk volt.Ennyit a Jobbikról.Viszont LMP jelöltviseltként KIKÉREM MAGAMNAK az összes LMP-s nevében azt,hogy az októberi eredményünket bárki is összeomlásként aposztrofálja.Jobbra számítottunk, de Budapesten szinte az összes kerületben jelen vagyunk a közgyűlésben,és számtalan vidéki városban,néhányban egy teljesen új párthoz képest NAGYON jó eredménnyel.
2010. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Igaz hogy engem az LMP maximum a temeríni fiúk ügyében tud képviselni, de összeomlásról beszélni felelőtlenség. A Jobbiknál a Pősze ügy kezd megoldódni, kizárták a frakcióból (szvsz nagyon helyesen). Az hogy mandátumáról nem mond le azzal csak magát minősíti.
2010. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ma 15:39


Hát pedig csúnyán leszerepelt az LMP ősszel. Ahhoz képest, hogy tavasszal még ment a melldöngetés, hogy majd az LMP lesz a baloldali váltópárt...


Megértem, hogy elempés politikusként ezt rossz hallani, de hát ez van.

2010. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Hát pedig csúnyán leszerepelt az LMP ősszel. Ahhoz képest, hogy tavasszal még ment a melldöngetés, hogy majd az LMP lesz a baloldali váltópárt...


Megértem, hogy elempés politikusként ezt rossz hallani, de hát ez van."


Figyelj, hogy 2014-ben melyik párt lesz a váltópárt, azt most még megtippelni is fölösleges.Az viszont biztos,hogy lényegében tarjuk azt a támogatottságot,amit tavasszal szereztünk.Az más kérdés,hogy önkormányzati választásnál ez másképp jön le, hiszen a média többnyire csak a polgármesterekről számol be,a közgyűlések összetételéről nem.Ráadásul a FIDESZ lerövidített cetligyűjtési ideje mintha csak ellenünk lett volna kitalálva.(Jórészt ellenünk is volt.)Az is igaz,hogy főleg Budapesten,illetve a nagyobb városokban vagyunk erősebbek,kisebb helyeken kevésbé,ezért nem igazán sikerültek a megyei közgyűlések.De hogy ha most vasárnap ismét országgyűlési választások lennének, ismét bejutnánk, abban teljesen biztos vagyok.Abban,hogy ismét legalább 7%-al,abban csak 90%-ig vagyok biztos.

2010. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
És hidd el,vannak még tartalékaink.A FIDESZ mostani népszerűsége nem fog örökké tartani.És azok közül,akik csalódnak majd a FIDESZ-ben,bizony sokan lesznek,akik az MSZP-t utálják, a Jobbik-ot meg túl szélsőségesnek tartják...
2010. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha tömegek csalódnak a Fideszben, akkor majd leválik a Fideszről a KDNP és az összegyűjti őket. Vagy alakul egy új párt és ahhoz mennek. Nem az SZDSZ-es liberális gyűlölködést egyre nyíltabban űző, egyértelműen a bal térfélen található LMP-hez.
2010. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Csipkebokor ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egyáltalán lesz váltópárt.

Azért szavaztuk meg a Fideszt 2/3-dal, hogy mindent rendbe hozzon. Meg is fogja tenni!

2010. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem a Fidesz azért kapott 2/3-dot mert nem volt más alternatíva.
2010. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!