Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nemzeti Színház-román...

A Nemzeti Színház-román nemzeti ünnep ügyben miért Alföldi "igazát" bizonygatja az egész balliberális média?

Figyelt kérdés
Miért nem képes azonosulni a hazai balliberális oldal azzal, hogy Trianon a legnagyobb magyar történelmi katasztrófa?
2010. dec. 2. 17:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom 78%, de fingod sincsen a tudományról!
2010. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%

Ugyanis nem az a tudomány, amit a NÁCIK és a Liszenkóista szovjetek neveztek annak.


Azt ideológiai alapú tudományferdítésnek hívják

2010. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom 78%, de fingod sincsen a tudományról!"

Elnézést, a drog valóban jó, te meg csak túrd a köcsögöd farát!

2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

"Azt nem veszitek észre, kedves hőzöngők és Unió-ellenesek, hogy a magyar szélsőjobboldalnak azért tiltják meg a tűntést, felvonulást, mert nem tudja ezt civilizált keretek között tenni"


Azt nem veszitek esztre Unio liberalis partiak hogy az Unio "demokraciaja" az hogy ket farkas es egy barany szavaz mi legyen vacsorara? Franciaorszag Nemzeti szinhazaban mikor unnepelhetnek meg az 1940-es gyozlemuket a nemetek vagy vice-versa a franciak Berlinben? Csak tan nem azert nem teszik mert nem akarjak megalazni kolcsonosen egymast??? Akkor mas "demokratikus" allamtol ez miert nem varhato el?Mikor unnwpelhetik az Algeriaiak Franciaorszag Nemzeti Szinhazaban Algeria felszabadulasat a Fracia uralom alol????:)))))

2010. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"Latod itt tevedtel.Nem sertesbol irom de egy kultur embernek aki szinigazgato annak tisztaba kell lenie a tortenelmi tenyekkel es nem alazhatna meg sajat nepet.O nem ezt teszi tehat lenyegeben nem is tartozik a nemzethez.Es hol lattal olyat hogy egy nemzeti szinhaznak ne legyen nemzeti az igazgatoja? Mit add tovabb ha nem az ertekeket es tenyeket? Hazugsagokat ...na la tod pont ebbol lett elege a kormanynak."


- Lehet, hogy tévedtem, de az általad leírtak sehol nem cáfolják azt, amit én írtam le. Másrészt nem alázott meg egy nemzetet Alföldi.

2010. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én inkább baloldali vagyok, mint jobb, és mostanában nem olvasok balos sajtót, ezért nem tudok erről, hogy védenék. Ha ez tényleg így van, akkor remélem, hogy csak a szociális érzék miatt védik meg, miszerint "kap még egy lehetőséget". Vagy esetleg reflexből, amiért a másik oldal el akarja távolítani.

De én ezzel nem értek egyet. Ezzel a lépésével bebizonyította, hogy alkalmatlan a Nemzeti Színház vezetésére, megbukott történelemből, és talán még hazafiasságból is. Azonnal ki kellett volna rúgni, de valszeg a jó seggeket nyalja, amiért ez még nem következett be. Kábé ugyanaz az eset, mint "Vigyázz az autóStohl" Buci esetében. Ripacskodik egy kicsit, gyorsan elsimítja a dolgot a kapcsolatain keresztül, és másnap már vígan röhög bele a képünkbe az újabb szennysorozat, a ValóVilág műsorvezetőjeként.

2010. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

" Lehet, hogy tévedtem, de az általad leírtak sehol nem cáfolják azt, amit én írtam le. Másrészt nem alázott meg egy nemzetet Alföldi"


Bocsi de teljesen nem ertelek.Beszeljunk akkor vilagosabban eszerint Alfoldi alias Moszio Loki aki alairna a francia nemzeti szinhaz igazgatojakent hogy Algeria unnepelje meg nemzeti unnepet a francia felszabadulas alol nem kopi szembe sajat nemzetet????

Ha ezt nem latod at nagyon szanalmas vagy es mivel o irta ala az engedelyt amit meg sem kellet volna adjon mennie kell.Ennyi eljatszotta a becsuletet a nemzet elott.Ha igy sem vilagos akkor..... ez van.

2010. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Bocsi de teljesen nem ertelek.Beszeljunk akkor vilagosabban eszerint Alfoldi alias Moszio Loki aki alairna a francia nemzeti szinhaz igazgatojakent hogy Algeria unnepelje meg nemzeti unnepet a francia felszabadulas alol nem kopi szembe sajat nemzetet????

Ha ezt nem latod at nagyon szanalmas vagy es mivel o irta ala az engedelyt amit meg sem kellet volna adjon mennie kell.Ennyi eljatszotta a becsuletet a nemzet elott.Ha igy sem vilagos akkor..... ez van."


- Lehetek én szánalmas, meg bármi, de akinek nem világos, az Te vagy.

Alföldi elkövetett valamit, ami sokak számára nagyon ellenszenves. Eddig rendben van. Állítólag az egész balliberláis média védi. Hogy milyen indokkal, azt egyelőre ne nézzük (bár azért furcsa volna, ha általánosítani lehet). Mindenesetre ez is így rendben volna. Most már csupán azt magyarázza el nekem valaki, hogy következik mindebből, hogy a balliberális média nem azonosul a Trianoni békeszerződés okozta tragédiával. Mert szerintem ennyiből nem lehet következtetni, és ha visszaolvasol, kiderül, hogy nekem csupán ezzel a kijelentéssel van bajom.

2010. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Lehetek én szánalmas, meg bármi, de akinek nem világos, az Te vagy."

Jol van ne vitatkozzunk mikor Moszio Loki iranyitasaval aki a francia nemzeti szinhaz igazgatoja es megengedi Algerianak hogy ott unnepeljek a felszabadulasukat mikor a franciak Algeriat franciorszag megyejenek tartottak akkor elhiszem amit mondasz es egyetertek majd hogy lenyegeben Moszio Loki is nagyon sajnalja Algeria elveszteset.

2010. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja, hogy Alföldi Róbert = balliberális média? Eddig azt hittem, hogy két klönböző entitásról van szó. És mivel Alföldiről állítható, hogy nem azonosult Trianonnal, és ezzel logikailag ekvivalens azzal, hogy a balliberálsi média sem azonosul Trianonnal. Ebből pedig következik, hogy a balliberális média a Nemzeti Színház igazgatója, és egy szőke, szemüveges, 43 éves férfi.


Akkor már értem a kérdést. Mégis csak megérte logikát tanulni.

2010. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!