Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz mostanában valami...

Nem lesz mostanában valami tüntetés Budapesten?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert már elegem van a Fidesz baromi jó ötleteivel. Ma jelentették be, hogy Májusban árverezik a házam és ebbe nem vagyok képes beletörődni, mert nem teremtenek munkát csak az emberek kedvét veszik el az élettől. Ha lesz valami komolyabb tüntetés akkor léci írjatok és megyek.
2010. nov. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MSZP-s ma volt, LMP-s tegnapelőtt, Jobbikos meg a közeljövőben lesz. Legalábbis a Barikád című lap írta, hogy a Jobbik újra az utcára készül.
2010. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ööö, te azt hitted, hogy megvan a választás, és utána elárasztanak a munkahely ajánlatok? O.o Ugye ez csak vicc?
2010. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyre többről tudok:

- dec. 4. szakszervezetek - MTA előtt

- dec. 12. - Kossuth tér


Karácsonyra a BKV ígért be egyet, de az még nem biztos.

És még amit nem tudok.


Ha érdekel, Facebook-on vannak közösségek, akiknek hozzád hasonlóan tele a hócipője, én onnan tájékozódom az eseményekről.


Ma is volt egy (arra jártam), csütörtökön is, az elmúlt hetekben többről is tudok.

2010. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha mit tüntetünk a jobbik ellen :'D
2010. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Vannak tüntetések, csak ezek most a csendesebb típusból valóak... Nincs gumilövedék, meg vízágyú, csak közös fotózkodás a rendőrökkel, és a kommandósokkal...
2010. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!