Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi azokkal a baj akik más...

Mi azokkal a baj akik más országban próbálnak szerencsét?

Figyelt kérdés

Mindig mondja valaki, hogy "korcs", "disszidens". Mi a baj abban, hogy másik országban próbál szerencsét? Kötelező mindenkinek abban az országban élnie ahova született? Itt az élet már vicc. Az árak nyugatiak a fizetések meg...

Vagy ez az, hogy nekem itt szar, de nem akarok elmenni ezért neked is legyen szar. A jobban kereső munkák is eltérnek a nyugatihoz képest.(nem politikusok, hanem pl orvosok, informatikusok, mérnökök)

Valakinek vagy bejön vagy nem. Gondolom itt senki nem őket akarja védeni, hogy milyen rossz lesz. Vagy bejön vagy nem. Mind a kettőre van eset. Nekem van ismerősöm akinek bejött. AZ élet ott se tejfel, de az ittenihez képest...

Ezek nem siránkoznak, hogy milyen szar, hanem tesznek azért, hogy jobb legyen. Vagy itt jön az irigység ami már korábban említettem. (nekem szar akkor neked nehogy jobb legyen)

Sajnos az árú a boltban nem ingyen van.


2010. nov. 27. 10:22
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Akkor adjanak Nyugat EURÓPAI FIZETÉST.
2010. nov. 27. 12:10
 22/22 anonim ***** válasza:

"Mindig mondja valaki, hogy "korcs", "disszidens"."


Szerintem nincs baj velük

Aki pedig ezt a szöveget nyomatja: őt kb. 20-szor kitiltották már innen, mert egy TROLL!!! Valószínüleg csak élvezi, hogy másokat bosszanthat!

Meg lehet ismerni a stílusát, asszem ebbe a kérdésbe is írt ha jól láttam!

nem kell a véleményükkel foglalkozni! Ők se foglalkoznak a tieddel! Menj ki ha úgy gondolod!

2010. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!