Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha az alkotmánybír...

Szerintetek ha az alkotmánybíróság alkotmányellenesnek találja most a magánnyugdíjas zsarolást, akkor Orbánnak lesz e pofája újra csökkenteni a hatáskörüket?

Figyelt kérdés
Ugye mert a magánnyugdíjpénztárak az alkotmánybírósághoz fordultak.
2010. nov. 24. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell újra csökkenteni, már lecsökkentették pont emiatt.
2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezt teszi a 2/3, én előre szóltam, hogy baj lesz és nem voltam ezzel egyedül, de csak leugattak a birkák, most baj van, tűrnek gyáván, itt már csak egy komolyabb balhé segítene.
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is minden egyes kérdésnél elmondtam, hogy egyetlen pártnak sem szabad kétharmadot kapnia, mert ez mindennél nagyobb lehetőséget ad a visszaélésekre, és a magyar politikát ismerve ki is használják. Hát szartak rá. Ezen kívül mit tehettem volna még? Én a Fidesz ellen szavaztam, nem ültem a seggemen, szóval megtettem, amit tehettem.
2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemrebbenés nélkül újra, módosítani fogják az AB jogkörét. Aztán egy év és kis túlzással Stumpf egy maga lesz az AB.
2010. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szó sincs itt zsarolásról.
2010. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
10:35 - Akkor utald nekik a fizetésedet is.
2010. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés...hanem a fidesz évek óta ugatja, hogy car az alkotmány, bevallottam egy összekapkodott dolog...

Az AB-nek nem feladata eldönteni, hogy jó-e egy intézkedésük, javaslatuk, vagy nem, csak annyi, hogy a jelenlegi car alkotmány mit mond róla.

Tehát az AB nem a törvényjavaslatot minősítette...

2010. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs, bevallottam=bevallottan
2010. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!