Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Üldözöttnek érzi magát Gyurcsá...

Üldözöttnek érzi magát Gyurcsány Ferenc. Elképzelhető hogy üldözzék is ennyi csapás után?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz szegény Ferenccel az ő tragikus helyzetében?
2010. nov. 24. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Walter++;


Ki a nyavalya foglalkozik már az előző kabinet tolvajaival, a kérdezőn kívül????


SENKI!

Még az igazság sem!

2010. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én csak aggódtam, mert a papírok szerint még egy lakása sincs, és ha kijön majd a börtönből, akkor lakhat majd Katusnál Pápán, a panellakásban.
2010. nov. 24. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen
2010. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"papíron nincs lakása" Tényleg? Klárával él eggyüt és nincs bejelentve? ..ezt nem is tudtam..
2010. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22

Attól még, hogy együtt él vele, nem biztos, hogy oda van bejelentve!

2010. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Saját bevallása szerint nem rendelkezik az ingatlannal. A ház amiben él, azt azoktól a szerencsétlen zsidó áldozatoktól kobozták el még annak idején, akiknek az emlékére könnyes szemmel, szipogva vonul, nagy együttérzéssel. :-)
2010. nov. 24. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt tudom,csak azért kerülgettem óvatosan a kását,mert azt hittem MSZP-s vagy,legalábbis a kérdésből kiindulva "szegény Gyurcsány",de legalább megnyugodtam,hogy az MSZP-sek talán azért ennyire nem hülyék....
2010. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hűha micsoda taktikázás megy itt :D
2010. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy megy a taktikázás:

1. "A nemzetközi helyzet egyre fokozódik"

2. "Ahol nem vagyunk ott mi, ott az ellenség"

3. "Dezsőnek meg kell halnia"


Ezért kell "Virág" nyelven beszélni. Mert lehet, hogy "Egyszer még kérni fogunk magától valamit, de mindent a maga idelyében" :-)

2010. nov. 24. 15:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem tudná (esetleg), ezek az idézetek Bacsó Péter A tanu c. filmjéből valók. Örök érvényű mű annak, aki kommunizmuson is tud, vagy akar nevetni...
2010. nov. 24. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!