Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig maradhat Alföldi a...

Meddig maradhat Alföldi a Nemzeti Színház igazgatói székében?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Jobbikos, de Pörzsének teljesen igaza van.
2010. nov. 23. 13:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja igen, hát persze, hogy erre nem gondoltam! Egy turulgőzös igazánnagyonhűdemagyar a parlamentben is megmondta!


Nem haragszol, ha Pörzse Sándor véleményét NEM tekintem mérvadónak?


Pedro

2010. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
A "Jobbik" reménytelenül beszűkült. Legjobb lenne, ha kiigényelnének egy megyét, kikiáltanának egy turáni törzsi államot és ott hülyíthetnék egymást. Csak hát ott dolgozni is kéne... Az lenne az igazi Észak-Korea Európában.
2010. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utálom ezt az embert.am nem érdemli meg az alföldi nevet,a buz.iföldi jobban illik rá.nem szégyenli magát és még elnézést sem kér?!egy ro.hadék magyargyűlölő szodomita ripacs akárcsak kertész ákos.az is egy vén hülye és még elnézést sem kér!am még sajna rengeteg ideig ő marad az igazgató
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!