Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig maradhat Alföldi a...

Meddig maradhat Alföldi a Nemzeti Színház igazgatói székében?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyugdíjkorhatártól még elég messze van...
2010. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Amíg a Fidesz le nem váltja. Szerintem csupán napok, hetek kérdése. Senki sem maradhat főbb posztokon, aki nem elég narancsos.
2010. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Remélem nem sokáig!
2010. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

És mégis, mi bajotok vele?

- Szakmailag elismert ember, a munkáját JÓL VÉGZI (akár tetszik, akár nem).

- Beosztottjai szeretik, szívesen dolgoznak vele.

- Emberileg korrektnek mondható, tudtommal még nem cseszett ki senkivel...


Szóval akkor miét is kellene leváltani???

2010. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:03

- Nem elismert rengetegen lehúzzák (baloldalon is), nem végzi jól a dolgát (hacsak a "mindenbe vigyük bele a homoszexualítást, még akkor is ha a darabank semmi köze hozzá"-t gondolod annak!

- A beosztottjai le szeretnék váltani, hogy ők kerülhessenek a helyére

- Azt nem tudom mennyire korrekt, a "nem cseszett kis senkivel" viszont nem igaz!


Ezért!!!!

-

2010. nov. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Mit számít, hogy egy csak antimagyar homoki zsidó? Mit számít, hogy Magyarország szétdarabolását hagyta volna a románoknak a Nemzeti színházban megünnepelni? Mivel nem nemzeti kormányunk van maradhat ameddig jól érzi magát.
2010. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Remélem nem sokáig! Felháborító volt a Román eset.
2010. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Már többször bizonyította, hogy emberi hulladék, de sajnos kivételezett helyzetben van, úgyhogy az életben nem fog eltűnni, csak ha ő úgy akarja.
2010. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Purgeriusnak:

Hát nem tudom, lehet, hogy Te tájékozottabb vagy, mint én. Nekem, csak az unokaöcsém dolgozik a Nemzetiben, én tőle szedtem az információkat. Lehet, hogy Te sokkal inkább képben vagy, nem vitatom. Esetleg tudnál példát is hozni, hogy

- konkrétan mikor és miben nem végezte jól a dolgát?

- konkrétan mikor és kivel cseszett ki?

Azt, hogy "A beosztottjai le szeretnék váltani, hogy ők kerülhessenek a helyére" - ugye nem várod, hogy ezt indokként elfogadjam?


14:47-nek:

"csak antimagyar homoki zsidó" Ja. Persze. Mint Radnóti Miklós, vagy Rejtő Jenő. Őket például az "igaz magyarok" végezték ki... Vagy esetleg Szerb Antal, Déry Tibor, Zelk Zoltán hogy csak néhány nevet említsek. Hallottad már ezeket a neveket? Ja, tudom, mind "csak antimagyar homoki zsidó" volt. - Csókoltatom anyukádat, hülyének nevelte a fiát!


15:34-nek:

"Felháborító volt a Román eset" - Vissza is vonta, nem??? Akkor meg most mi a baj? Az hogy van rajta sapka, vagy az hogy nincs?


Nagyon remélem, hogy NEM azért akarják vérét venni, mert esetleg.... jaj, kimondani is félek, csak suttogni merem: mert BALOLDALI???????


Pedro

2010. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt lehet megtudni, hogy milyen jó szakember a buźizsidó Alföldi: http://www.youtube.com/watch?v=OoMiM_ZCISQ
2010. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!