Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek miért volt érdeke...

A Fidesznek miért volt érdeke "szétverni" a Xénia láz mozgalmat, és az Űrgammák sorozatot?

Figyelt kérdés

biztos ti is hallottatok botrányról annak idején,amit a fidesz robbantott ki az űrgammák miatt.lehet hogy félt hogy akkora siker volt,hogy megnyeri a 98-as választást az mszp?

Írjátok meg véleményeteket hogy ti hogy látjátok ezt az ügyet.Egyet értetek-e ezzel a felvetésemmel?.


2010. nov. 20. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Én nem hallottam erről a fidesz akcióról, de el tudom képzelni róluk:S

Imádtam az Űrgammákat, és sajnáltam, hogy vége lett.

Leírnád mi volt ez a botrány? Már érdekel.

2010. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
röviden és tömören : a Xénialázat mszp-s politikusok is pénzelték.és az űrgammákat is, a gyerek tagokkal teszteket töltöttek ki, meg ilyenek,a fidesz meg kiverte a balhét hogy így gyűjtenek adatokat,politikai célokra használják a gyerekeket....stb. viszont ahol az űrgammákat forgatták,egy akkori studió dolgozó nekem elmondta hogy semmi ilyen szándék nemvolt,egyszerűen a fidesz félt hogy az mszp-nek ezáltal nagylett a népszerűsége és féltek hogy megint nyernek
2010. nov. 21. 11:32
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]


még esetleg itt,olvashatsz róla,de a 2.válasz adó linkjét is olvasd el

2010. nov. 21. 11:34
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

A szemétládák!

Tuti a globális felmelegedésért is ők a felelősek!

Miattuk fogy az olaj, és atomot dobtak Hiroshimára!

Mindennek a tetejébe megszüntették a Xéniát és az Űrgammát!

Pokolra velük!


Remélem leveszitek az iróniát...

2010. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

le bizony.

azt sem tudod hogy miről van szó csak irkálsz baromságokat,birom az ilyen embereket,ahelyett hogy utánna néznének hogy valójában miről is van szó,csak lökik a baromságaikat,

de ha az szúrja a szemed hogy a fideszt akarnám támadni,közlöm veled hogy utálom az mszp-t. na csá

2010. nov. 21. 16:32
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Az igazi ok az volt,hogy elfogyott a pénz a sorozatra,ráadásul a népszerűsége is drasztikusan csökkent. A Fidesz botránya kampányfogás volt és csak hab a tortára.
2010. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Mert hülye faszok.
2010. nov. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert Orbán már akkoris álkeresztény volt és az Űrgammákban nem abban hittek, hogy a Föld lapos, a Xénia láz mozgalom pedig népszerűsítette a tudományos, kritikus gondolkodást és az ateizmust, ami egy olyan teokrata, mint Orbán felé nem volt kedvező tény.
2010. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
83%

1. Az Űrgammákat gyártó cég vezetője Czégé Zsuzsa, valamint az MSZP politikus, Schmuck Andor voltak.

2. A Xénia-láz keretein belül konkrét pártreferenciákat kérdeztek a gyerekektől.

3. Amikor Pokorni Zoltán ez ellen felemelte a hangját, Czégé Zsuzsa, mint magánember, felhasználva az állami erőszakszervezeteket, megfigyeltette, és lehallgattatta - ehhez egyáltalán nem lenne egy állampolgárnak sem joga.

4. Iszonyatosan nagy pénzekért rendelte be az MTV a sorozatot, aminek a nagy részéről nem tudtak elszámolni Czégé

5. Czégé az elszámoltatás elől Amerikába ment, és a mai napig tiltja az Űrgammák sugárzási és forgalmazási jogait.


Divatos manapság a Fidesz-démonizálás, de ez esetben jogosan járt el

2011. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!