Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismeri itt valaki Drábik...

Ismeri itt valaki Drábik Jánost? Mi a vvéleményetek a műveiről?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nemrég olvastam az Agymosás című könyvét.

Szerintem nagyon jó könyv - tudományos igényességgel megírva.

Remek tényfeltáró személy Drábik.

Végzettsége jogász.

Amerikában volt jogtanácsos, majd Németországban dolgozott.

Összeesküvés elméletekről ír sokat.

Magyarországon a radikális jobboldalhoz köthető.

Globalizációellenes, közgazdasági tárgyú könyvei is vannak, igen sok.

pl. Uzsoracivilizáció 1-3.

Neten vannak fent videói is. ld. YouTube

2009. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor megveszem pár könyvét.

Köszönöm a választ.

2009. jan. 12. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én a Világzsákutcát és az Emberközpontú világrendet olvastam tőle. Eleinte nagyon megfogott, amiről írt, tényleg olyan szemszögből mutatta be a valóságot, amelyről a laikus embernek fogalma sincsen. Később eléggé belemerültem a könyvbe. Egy idő után viszont mikor már elolvastam mindkét könyvet, és néztem több videot is a neten, már kissé "elszáll alatta a ló", nekem már kissé üldözési mániának tűnik egyes kifejtései. Amugy mindenképpen érdemes beleolvasni egyes könyveibe, csak nem szabad mindent kézpénznek venni amit r. Bár ez az én véleményem...
2009. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a cikkeit olvastam, nagyon tetszettek. [link] itt volt a Leleplező könyvújság honlapja, tucatnyi tanulmánnyal tőle. És most már nincs fent a honlap! Érdekes.

A videók itt vannak tőle, érdemes megnézni őket:

[link]

2009. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helo!

Szerintem érdekes dolgokról beszél,ír..

Én még csak egy 1-órás videot láttam,amiben az agymosásról beszél..de több hasonló gondolkodásu ember videoját is láttam már,a youtube-on,meg mindenfelé a neten..szerintem ezekben a dolgokban biztosan van igazság..

2010. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!