Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai Magyarországon meg...

A mai Magyarországon meg lehetne gazdagodni abból, hogy írok egy áltudományos könyvet olyan dolgokról, amit a netnácik és az antiglobalisták hallani szeretnének, és valami "A Nagy Leleplezés" vagy ilyemi címen kiadom?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy vinnék, mint a cukrot...
2010. nov. 15. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Te nagyon hülye vagy kérdező. A nácikat 65 éve legyőzték, hagyjad már ezt az elavult szart 20. századi dumát. Szerintem inkább a cigányoktól féljél.
2010. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Sok fogyatékos nemtudja felfogni ,hogy olyan nincs ,hogy netnáci olyan sincs hogy gyakorikérdések ns vagy náci , olyan van h internetnáci !
2010. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted az internetnáci és netnáci között mi a különbség? Na ne idegesíts már fel...
2010. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Sok fogyatékos nemtudja felfogni ,hogy olyan nincs ,hogy netnáci olyan sincs hogy gyakorikérdések ns vagy náci , olyan van h internetnáci !"


[link]


De ha ennyire érzékeny vagy a fogalmakra, akkor Linuxosan talán el tudom magyarázni:


idióta -?

Kiadható változók listája:

-t: Tizenéves -g: gyűlölködő

-i: internet előtt ücsörgő -h: hitlerfan

-n: nincs élete -m: műveletlen

-t: troll


alias idióta -tgihnmt = netnáci

2010. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocs, csak a 2. fejezethez visszatérve én úgy tudtam, hogy É-Koreában kommunizmus van. Meg valami olyasmit is hallottam, hogy a nácik nem szeretik a kommunizmust. Lövésem sincs, hogy mi igaz ezekből, de kérlek világosíts már fel a témával kapcsolatban :)

Köszi

2010. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Észak-Koreában igazából már névleg sincs kommunizmus (olyan egy éve vették ki a kommunizmus szót az alkotmányból). Az ottani ideológia, a Dzsucse már inkább átfordult fasizmusba. Persze semmi baj nincs azzal, ha lekommunistázzuk őket, mert mindenki így ismeri őket.
2010. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

„Meg valami olyasmit is hallottam, hogy a nácik nem szeretik a kommunizmust.”


Az internacionalizmust biztos nem, de a kollektivizmus nem elfogadhatatlan.

2010. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14%
Melyik barom pontozott le? Mi ez a netnácis hülye duma. Ez valami új kitalált liberális f*szság. Szar liberális hülye barmok.
2010. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!