Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Adolf...

Elképzelhető, hogy Adolf Hitlerhez hasonlóan a fidesz, a parlament felgyújtásával probál majd hisztériát, jogalapot teremteni az ellenzék betíltására, táborokba zárására ?

Figyelt kérdés
A napokban Kocsis Máté, brutális, iszonyatos extrém gyilkos törvényekről beszélt. Ezek után, meg a megsemmísitő Pápai fidesz vereség után, szerintem egyáltalan nem megalapozatlan a félelem, hogy képesek lennének felgyújtani a parlamentet, vagy valami hasonló akcióra, hogy megörizzék a hatalmat.
ma 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: az csak a második blokk.
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10:

"Göring használta a kifejezést: hogy ki a zsidó, azt én döntöm el."


Ugyan ez lesz, most is. Majd a fidesz mondja meg ki a drogterjesztő.

Mit gondolsz hamarosan ki lesz magyaroszág elsőszámű drogdillere ??

110 %-ig biztos lehetsz benne, hogy Magyar Péter-t és támogatoit fogják vádolni, meg az ellenzéki ujságirokat, közéleti embereket.

És lehet hogy nem átnevelő táborok lesznek, hanem drogterjesztésért fogják börtönbe zárni az ellenzéket, de a lényeg, hogy le akarnak számolni az ellenzékkel.

ma 18:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Milyen megsemmisítő vereség?
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!