Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig fogják...

Szerintetek meddig fogják türni az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sokan elégedetlenek a jelenlegi politikával. Mindenhol ezt hallani !! De mikor fog végre össze a nép és tesz valamit ezek ellen ?
2010. nov. 9. 09:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
44%
Amíg nincs választási lehetőség... Valljuk be most áprilisban nem volt.
2010. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
15%

ma 12:04


Ezeknek beszélhetsz. A gyk vagy szoci nyuggerek rezervátuma, vagy jobbikos tinik játszótere, de inkább a kettő együtt.


Mondjuk hétköznap délelőtt és kora délután nem is valószínű, hogy termelő, dolgozó ember fórumozgat :)))


Szóval nem kell meglepődni a jajgatáson: a depressziós öregembereket zavarja, hogy elmúlt a fiatalságuk, aztán hibáztatják érte a Zorbánt :))))

2010. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%
A kedves nép szavazza meg a mindenkori politikát! -.-
2010. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
45%
52-es Fiddernek! Itt nem mindenki szoci! És nem mindenki jobbikos! -.- Eléggé egysíkú a világképed
2010. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
68%
A lemondásról CSAK annyi jutott eszembe, hogy mást sem csinálunk 20 éve...
2010. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
65%

A lemondásnak van egy más aspektusa, mint az országos szinten lekommunikált "most erről vagy arról le kell mondani pár évig" duma.

Én az egyéni lemondásról beszélek.

A családomban is van olyan ember, aki a főiskola alatti gyakorlati helyére nem csak a kötelező három hónapig járt be, hanem egy éven át gyakorlatilag minden nap, csak vizsgázni járt be a főiskolára, kért egyéni tanrendet.

Odakerüléskor ő volt a "már megint egy gyakorlatra jött naplopó főiskolás", de ez nem szegte kedvét, megcsinált eleinte mindent - fénymásolás, kávéfőzés, stb. - de ott volt, látták, hogy komolyan veszi és fel se tűnt nekik, hogy miért jön ez a srác minden nap be még fél év elteltével is.

Egy év alatt átlátta a cég működését, kapcsolatokat szerzett - lám-lám, nem csak születetten lehetnek valakinek kapcsolatai! - és gyakorlatilag a diplomája megszerzése másnapján fel is vették a céghez igen jó pozícióba. Miért is engedtek volna el egy jó munkaerőt, akit ők képeztek ki?

Az ilyen típust nevezik az amerikaiak self-made man-nek. Egy sikeres ember lett Pesten vidéki srácként, kapcsolatok nélküli szakmunkás szülők gyerekeként.

Megtehette volna, hogy csak beíratja a gyakorlatot, aztán lebulizza a csoporttársaihoz hasonlóan a főiskolát, majd sír, hogy nincs munka a diplomájával.

De ő a lemondást választotta a könnyebb útról a hosszabb távú céljaiért.

2010. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
34%

"Nagyon nagyon sokan elégedetlenek a jelenlegi politikával. Mindenhol ezt hallani !! De mikor fog végre össze a nép és tesz valamit ezek ellen ?"


Nagyon hihető a kérdező, de én pl mindenhol épp az ellenkezőjét hallom. A többség olyannyira elégedett, hogy nemhogy nem csökkent a fidesz támogatottsága (mint 4 évvel ezelőtt az mszp-nek), hanem állítólag nőtt is picit.

Ez a kormány a tisztességesen dolgozó, adózó embereket támogatja. A családalapításra való ösztönzés meg nem újkeletű dolog. Persze ha valaki azt akarja, hogy 100 év múlva ne legyen Magyarország, akkor persze hogy a családok ellen van.

2010. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
39%
08:58 - Jó neki, én ilyen gyakorlati helyet nem találtam sajnos budapestiként, egy ismerősnél végeztem el, akinek a cége csődbe is ment aztán, de előtte hónapokig kerestem a lehetőséget, csak azt kaptam, hogy "itt ilyen lehetőség nincs", informatika, mielőtt belekötsz a szakmába.
2010. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

"Ez a kormány a tisztességesen dolgozó, adózó embereket támogatja"


Na ja !! Mert segélyekből többet összeszedek mint a munkámmal !!

2010. nov. 11. 08:43
 30/36 anonim ***** válasza:
39%

Nem kéne annyit rinyálni.

Mindenki a maga sósának a pogácsa:)

Az én szüleim reggeltől estig dolgoztak egyik munkahelyből ki a másikba be.Építkeztünk.

Amikor nyáron kikaptam a vakációt 2 hét után szégyelltem magam hogy csak otthon üljek. 13 éves koromtól elmentem kapálni meg mindenféle kulimunkákra örömmel és vígan ,csakhogy hozzá tudjak járulni én is valamivel a családom anyagi támogatásához.

Nem volt ott nyafogás kérem !A problémák azért vannak hogy megoldjuk őket.

De ha a rinyálást láttam volna otthon nem biztos hogy így állnék a dolgokhoz.

Szerintem A 800ezer közalkalmazott ,ha már ennyien vannak , bevállalhatna maszekba még 1 országot. A kapacitás megvan hozzá.

Nem egészséges a politikával ennyit foglalkozni.A mostani politikusok karrieremberek csak a gyors gazdulás érdekli őket. Azért mentek politikusnak.Pénzért bármire hajlandóak.Tisztelet a fehérholló kivételnek!

2010. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!