Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Kósa Lajos szerint államcső...

Ha Kósa Lajos szerint államcsőd van, akkor hogy kaphat Debrecen 10 Mrd forintot stadionra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 19:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 30E kisvárosban 2 éve 2 sportcsarnokot építettek.

Persze már nem tudják fizetni. Így is csődben van a város.

Választáskor az volt a vicces, hogy a helyi fidesz azt írta egy lapban, hogy a helyi mszp tönkre tette a várost. Az irónia, hogy a fidesz volt többségben. ÉS ugyanez a párt akart 2 csarnokot is.

2010. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

A Fidesznek mindennél fontosabb a sport, és kultúra.

Ilyenkor 10 Mrd nem összeg.

2010. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Szét kéne osztani azt a 10mrd-ot. Minden emberre jut ezer forint, nem tök jó?
2010. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Az államcsőd állapota nem mai keletű dolog. Már jónéhány éve fenáll. De ez hogy függ össze a 10mrd forinttal?
2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Úgy h kósának van egy haverja, aki stadionépítéssel foglalkozik,tervezéstől a kivitelezésig, persze jó borsos áron:)
2010. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

ma 21:02 mond te miről beszélsz?


Egyébként én azt mondom, hogy ha kell stadion, vagy bármi, akkor ne mindent már az adófizetők fizessenek, mert ettől már rosszul vagyok.

Autópálya oké, kórház oké, óvoda , iskola stb stb. na de egy stadion?

2010. nov. 8. 21:26
 17/25 Sz1u ***** válasza:
53%
Az azért "csak" 10Mrd Forint, mert stadion-beléptetőrendszerük már van...
2010. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
A lopás ősi dolog, de most fejlesztik tökéletessé. Képzeld el mennyit lehet belőle lenyúlni és figyeld meg, hogy az elszámoltató biztos mennyire lesz szemfüles - ha nem kap belőle.
2010. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk ebből a pénzből lehetne a kolontári embereknek házakat építeni. Orbán Viktor folyamatosan kuncsorog, leveleket küldd egy csekkel, reklámokat csinál, csak hogy adakozzunk. Oké én is küldtem élelmiszert, ruhát meg egy kis pénzt, de hol van az én kis szerény "adományom" a 10 MILLIÁRDHOZ képest?

Amúgy nem vágom miért kell egy új stadion...még ha a LOKI egy jó csapat lenne...szánalmas...

2010. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

" hogy az elszámoltató biztos mennyire lesz szemfüles - ha nem kap belőle."

Nem lesz az szemfüles, még akkor se ha nem kap semmit. Ha találna valamit repülne a helyéről.

2010. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!