Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kutatás szerint nagy fölényben...

Kutatás szerint nagy fölényben fog nyerni a Fidesz 2026-ban?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?


Vagy csak már elkönyveltek volna?



febr. 4. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyelőre a Fidesz áll a legjobban.

A Tiszának, bár elvileg nagy a támogatottsága, egy évvel a választások előtt se jelöltjei, se értékelhető programja, a 21 pont pedig összhangban van az összefogás legutóbbi programjával, ami nem sok sikert hozott.

A korábbi ellenzéki pártok is el tudnak indulni a választáson szerintem, legalábbis a Mi Hazánk és a DK biztosan, a kisebbek is össze tudnak gyűjteni elég támogatót. Nekik már megvan a csapat is, szóval a jelöltséggel itt nincs gond.

febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11: A Tiszának lesz részletes programja és jelöltjei is.

A Fidesznek mi a programja? Azonkívül, hogy béke, fúj baloldal, fúj mindenki? Azt látom, hogy kapkodva dobnak be menet közben mindenféle ötleteket, amikkel kísérleteznek, de nem látok egy kész, átgondolt koncepciót mögötte.

febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 A fityisznek annyi a "programja", hogy: Folytatjuk!

😆😆😆😂😂😂😂

febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Alex Fly ***** válasza:
@12: de a fidesznek nem is kell program: jelenleg nyeregben vannak és éppen elég hívőt össze tud szedni program nélkül is; akinek meg elege van belőle, azt nem fogja megvenni egy programmal...
febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
12, Rendszeresen tartanak kormányinfókat, tehát tisztában lehetsz vele, hogy mit terveznek a jövőre. A családtámogatási rendszerük is hosszútávú, a családi adókedvezményeket növelik. Ezzel szemben áll az összefogás és most a Tisza segélyezése (csp emelés). Ez sokaknak elég is, a hétköznapokban többet számít, mint bármi hivatalos ügy.
febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: A kormányinfón aktualitásokat mondanak, nem pedig egy víziót. Sok olyan hirtelen gyökeres változtatás született már, amit nem lehetett előre látni. Én szeretnék némi kiszámíthatóságot is.
febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!