Melyik minisztériumnál lehet kérvényezni a katalógus meg a szigorlat eltörlését?
Nyilván, az olyan képzéseken, mint az orvosi, ott kell a szigorlat,hogy egyben lássa a dolgokat, meg kell a katalógus a képzés gyakorlatorientált jellege miatt.
Viszont, a többi szak 3/4-nél teljesen felesleges és csak szívatásra való.
Alapvetően katalógus és a szigorlat is a szocializmus visszamaradt boomer módszer.Ideje lenne túllépni rajta.
Sok digitális analfabéta oktatót meg elküldhetnék kamerakezelői tanfolyamra, hogy feltudják venni az előadást annak, aki nem tudott részt venni.
Bárkinek közbejöhet valami, ők is gyakran lemondják az előadást és áthelyezik máshova, kb 2 nappal előtte.
Majd, amikor végzünk a munkahelyre sem kell bejárni miden nap.Nem a 80-as években vagyunk.





Hányszor jössz még ezzel?
De azért attól láthatóan f..sol, hogy olyan orvos begye ki a vakbeled, aki csak monitoron látott még olyat. :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!