Aki utálja ezt a neres hazaárulást, de kapna 100 millát, csak dícsérni kéne ov-t, és rá szavazni, ok lenne?
Figyelt kérdés
jan. 31. 22:09
2/9 anonim 



válasza:





Nem lenne ok.
Egyébként pl. a megafonos kutyák pontosan ezt csinálják.
3/9 anonim 



válasza:





örülnék neki. Lenne pénzem ahhoz, hogy eltöröljem őket.
4/9 anonim 



válasza:





Igen elfogadnám. És ha az emberek elhiszik ahogy dicsérem Orbánt és ők is ra szavaznak, megérdemlik a sorsukat. A pénzből meg másik EU-s országba költöznék.
5/9 anonim 



válasza:





Nem probléma.
Az asszonyt is meg kell dícsérnem néha hogy hajlandó legyen lesz....ni.
Aztán még 100 millát sem kapok érte.
6/9 anonim 



válasza:





Nagyon nagy mértékben a zemberek min. 95%-nál "dá" lenne a válasz.
8/9 anonim 



válasza:





Bőven akadna ilyen, sőt némelyik akkor is ha az ellenkezőjét állítja.
9/9 anonim 



válasza:





Ha kapnék 100 millát rájuk szavaznék. Majd elmennék Ausztriába. Vennék belőle egy apartmant, amit turistáknak adnák ki, és meg is van a jövedelmem. :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!