Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyezik a politikai nézetetek...

Egyezik a politikai nézetetek a párotokkal? Hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

Mi mindketten szélsőjobbosok vagyunk, és én személy szerint baromira élvezem, hogy van egy ember, akivel nyugodtan lehet cigányozni :D

El nem bírnám képzelni az életemet pl egy kő MSZP-ssel.


2010. nov. 8. 00:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

A párommal együtt írtuk az alábbi mesét:


[link]


[link]


Szerinted? ;)

2010. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

igen egyezik

tartalmasan

2010. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg a cigányozás/zsidózás legalább olyan rosszul áll egy nőnek, mint a kocsis stílusú káromkodás, vagy a mata részegség. (Férfinak sem éppen elegáns, de nőnek aztán végképp undorító.) Persze nem vagyunk egyformák. Kérdező, kedves egészségedre, de ne feledd: a gyűlölet rossz tanácsadó, és a közös utálat kovácsolta "barátságok" nem tartósak.
2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként van egy haverom, aki szélsőjobbos, és utálja a cigányokat, meg a zsidókat. Nem túl észlény szegényem, de a párkeresésben mázlista volt, mert kifogott egy csinos és nagyon okos doktornőt, aki történetesen "kő MSZP-s". Nem igazán értem, hogyan passzolnak össze, de a jelek szerint már évek óta jól elvannak. A srác egyébként lenézi a baloldaliakat, és állandóan erőlködik, oltogatja a feleségét, cipeli kurultájra, íjászkodni, Kárpátia koncertekre meg magyar szigetre. A lány meg csak legyint rá. Na így éldegélnek ők. Okos enged, szamár szenved :D :D
2010. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Én nem mondom magam tévedhetetlen, nagyon okos embernek. Nem hiszek el vakon semmit, érvekkel, tényekkel meg lehet győzni mindenről, és annak ellenkezőjéről is. Az mondjuk tény, van két erős (közgazdász és jogi) diplomám. Tény az is, hogy erősen szélsőjobboldali vagyok.


Az, hogy valaki tisztán lát cionista, szabadkőműves zsidó, illetve cigány kérdésben nem jelenti azt, hogy az illető primitív. Szerintem az a primitív, akinek minden rendben van úgy, ahogy van. Lehet velem nem egyetérteni, de szerintem egyáltalán nincs rendben semmi.

2010. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy pont a doki néni mérete a vonóhorga...
2010. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!