Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyezik a politikai nézetetek...

Egyezik a politikai nézetetek a párotokkal? Hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

Mi mindketten szélsőjobbosok vagyunk, és én személy szerint baromira élvezem, hogy van egy ember, akivel nyugodtan lehet cigányozni :D

El nem bírnám képzelni az életemet pl egy kő MSZP-ssel.


2010. nov. 8. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudnám képzelni az életem valakivel akit érdekel a mai magyar politika.
2010. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ennyi az oromotok egymasban akkor egeszsegetekre :D
2010. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
82%

én rühellem a politikát ne haragudj... de volt vagy 20 csajom de egyikről se tudom milyen párti volt bocs :D


nekem a haverom szokott mindig politizálni de olyankor mindig terelem a témát...

2010. nov. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
72%
én is szélsőjobbos vagyok, de miafasz köze van a politikának a párkapcsolathoz??
2010. nov. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
44%

Szia!


Szerintem egy kapcsolatban nem a politika játszik nagyobb súlyt. Személy szerint nem érdekel, hogy a párom milyen "párthoz" tartozik, kikre szavaz. Az az ő személyes joga és dolga. Nekem fura, hogy: "El nem bírnám képzelni az életemet pl egy kő MSZP-ssel." --> Honnan tudod, hogy a jövőben épp nem egy ilyen nézetű emberbe szeretsz bele? Ne a politika határozza meg a párkapcsolatod, mert nem biztos, hogy boldog leszel!! 30/N.

2010. nov. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%
A mi nézetünk is egyezik: Tojunk a politikára nagy ívben:Đ
2010. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Általában nem a politika a legfőbb téma egy párkapcsolatban :D De egyszerű a dolog, ha egyetértetek akkor lehet róla beszélni, ha nem akkor kerülendő a téma.
2010. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

A cigányozás hálisten nem szélsőjobbos dolog, minden józan ember Magyarországon tisztában van a helyzettel, nemrég pont röhögtem hogy valami román vezető őszintén beszélt a cigányok viselkedéséről, aztán jól kirekesztőnek nevezték a naaaaagy EU-ban. Érdekes módon Franciaországból is zsuppolják vissza őket, Finnországban meg Olaszországban is gyűlölik mind.

Amúgy nekem nincs politikai nézetem, nekem világnézetem van. Az meg nagyjából egyezik. A politika az meg csak politika. Rühellem a pártokat, rühellem a demokráciát, szívem szerint királyt ültetnék (nem, nem VÁLASZTANÉK).

2010. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyezik!

Egységesen, magasról, vastagon leszarjuk azt mindketten, amit Magyarországon politikának csúfolnak, - a színjátékban résztvevő összes szélhámossal egyetemben.

Ha meglátjuk valamelyik pofáját a médiában, már "lapozunk is"...

2010. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg ha valaki foglalkozik a politikával, akkor nagyban azonosul valamilyen ideológiával, és ez szerintem okozhat komoly ellentéteket egy párkapcsolatban, de ez szerintem már ismerkedéskor kiderül, hacsak nem kapcsolat közben változik meg olyan mértékben valaki. Például, egy szélsőjobbos nehezen jönne ki egy liberális felfogású emberrel, túl sok ponton ütköznének ellentétekbe.
2010. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!